שאלות ברפורמת דרך שווה

שמונו

Active member
מצרף צילום מסך מתוכן הכרטיס, אולי זה יהיה קצת יותר ברור. השאלה שלי היא האם החוזה הטעון מאפשר לי לנסוע באוטובוס מעל 40 ק״מ (למשל ת״א-ירושלים, ת״א-חיפה) ללא תוספת תשלום.
צפה בקובץ המצורף 62987
התשובה היא כן, ניתן ליסוע חופשי בכל הארץ ללא הגלה עד 225 קילומטר וללא אילת
ההגבלה עד 40 ק"מ היא רק לרכבת

שלחתי הודעה כבר ב1/8 לרבקו אונליין שלדעתי הם צריכים לשנות את שם החוזה ל:
"חופשי ארצי" + רכבת עד 40 ק"מ

הם אמרו שזה בטיפול מתכנתים..

Didi3335d

New member
שלום, אני אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי. אני מעוניינת לנסוע מאזור המרכז, מקריית אונו לירושלים. איזה חוזה אני צריכה להטעין? אני מעוניינת בחוזה שיאפשר לי ליסוע ליום אחד בלבד. איך זה נקרא ברב קו? איזה חוזה אני צריכה לבחור והאם זה יאפשר לי ליסוע בין 3 מפעילים שונים שאני זקוקה להם על מנת להגיע לירושלים מאזור המרכז? (קווים, אפיקים ואגד).
אודה לתשובתכם בהקדם:)

שמונו

Active member
שלום, אני אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי. אני מעוניינת לנסוע מאזור המרכז, מקריית אונו לירושלים. איזה חוזה אני צריכה להטעין? אני מעוניינת בחוזה שיאפשר לי ליסוע ליום אחד בלבד. איך זה נקרא ברב קו? איזה חוזה אני צריכה לבחור והאם זה יאפשר לי ליסוע בין 3 מפעילים שונים שאני זקוקה להם על מנת להגיע לירושלים מאזור המרכז? (קווים, אפיקים ואגד).
אודה לתשובתכם בהקדם:)
אם את רק באוטובוסים
חוזה יומי שנקרא ללא רכבת עד 120 ק"מ (32 שקל)
הוא כולל את כל החברות חוץ מרכבת ישראל

אם גם רכבות אז יש חוזה יומי 75 קילומטר + רכבת ב37 שקל
1662978685577.png

Didi3335d

New member
אם את רק באוטובוסים
חוזה יומי שנקרא ללא רכבת עד 120 ק"מ (32 שקל)
הוא כולל את כל החברות חוץ מרכבת ישראל

אם גם רכבות אז יש חוזה יומי 75 קילומטר + רכבת ב37 שקל
צפה בקובץ המצורף 63013
ראשית, אני מודה לך על התשובה. אני רק רוצה לוודא שהחוזה הזה יאפשר לי לנסוע עם שלושה מפעילים שונים- קווים, אפיקים ואגד? ואם אני רוצה ליסוע מחר בלי נדר, אני צריכה להטעין לפני חצות כדי שזה ייכנס לתוקף בחצות, או רק אחרי חצות? תודה על עזרתך!

שמונו

Active member
ראשית, אני מודה לך על התשובה. אני רק רוצה לוודא שהחוזה הזה יאפשר לי לנסוע עם שלושה מפעילים שונים- קווים, אפיקים ואגד? ואם אני רוצה ליסוע מחר בלי נדר, אני צריכה להטעין לפני חצות כדי שזה ייכנס לתוקף בחצות, או רק אחרי חצות? תודה על עזרתך!
1. כפי שכתבתי, אכן עובד בכלל החברות למעט רכבת ישראל
2. כשאת מטעינה את הכרטיס באפליקציית רב קו אונליין הוא שואל על איזה תאריך להכניס את החוזה
ברגע שבחרת תאריך של מחר החוזה יהיה בתוקף כבר מהיום ב00:00 בלילה

Didi3335d

New member
1. כפי שכתבתי, אכן עובד בכלל החברות למעט רכבת ישראל
2. כשאת מטעינה את הכרטיס באפליקציית רב קו אונליין הוא שואל על איזה תאריך להכניס את החוזה
ברגע שבחרת תאריך של מחר החוזה יהיה בתוקף כבר מהיום ב00:00 בלילה
תודה רבה על תשובתך ועזרתך!

DAVIDADATO

Well-known member
יש לך אופציה לבחור את היום שבו ייכנס החוזה לתוקף
1662982645483.png

Didi3335d

New member
יש לך אופציה לבחור את היום שבו ייכנס החוזה לתוקף
צפה בקובץ המצורף 63015
תודה רבה גם לך על תשובתך ועל עזרתך! רק עוד שאלה קטנה. כשאני בוחרת חוזה של חופשי יומי ואת היום שאני מעוניינת ליסוע, אני רואה לפי התמונה ששמת, שזה מבקש לבחור את המפעיל הקרוב ביותר לאזור מגורייך, זאת אומרת שאני בוחרת את קווים(קריית אונו). אבל אני אוכל ליסוע גם עם אפיקים ואגד(לירושלים ובתוך ירושלים)?
הבנתי נכון? אני מודה לכם על עזרתכם!

arseny92

Well-known member
מנהל
תודה רבה גם לך על תשובתך ועל עזרתך! רק עוד שאלה קטנה. כשאני בוחרת חוזה של חופשי יומי ואת היום שאני מעוניינת ליסוע, אני רואה לפי התמונה ששמת, שזה מבקש לבחור את המפעיל הקרוב ביותר לאזור מגורייך, זאת אומרת שאני בוחרת את קווים(קריית אונו). אבל אני אוכל ליסוע גם עם אפיקים ואגד(לירושלים ובתוך ירושלים)?
הבנתי נכון? אני מודה לכם על עזרתכם!
בחירת מפעיל שיוך משנה לצרכי ביצוע טיפולי חוזה כגון ביטול חוזה וקבלת החזר (בתנאים מסויימים בלבד) על ידי נציג בעמדת על-הקו קרובה אשר מופעלת על ידי מפעיל אשר נבחר
או במקרה של אובדן כרטיס, אם המפעיל המנפיק של הכרטיס ומפעיל אשר נבחר בחוזה זהים, השחזור אצל אותו מפעיל יעיל יותר

הבחירה לא משנה אם כל מה שצריך זה להשתמש בחוזה לתיקוף ללא צורך בטיפול משרד אשר לרוב ממילא לא ניתן לקבל כי לא מבטלים חוזה יומי ששומש יותר מפעם אחת
ניתן לתקף בכל מפעיל

Didi3335d

New member
בחירת מפעיל שיוך משנה לצרכי ביצוע טיפולי חוזה כגון ביטול חוזה וקבלת החזר (בתנאים מסויימים בלבד) על ידי נציג בעמדת על-הקו קרובה אשר מופעלת על ידי מפעיל אשר נבחר
או במקרה של אובדן כרטיס, אם המפעיל המנפיק של הכרטיס ומפעיל אשר נבחר בחוזה זהים, השחזור אצל אותו מפעיל יעיל יותר

הבחירה לא משנה אם כל מה שצריך זה להשתמש בחוזה לתיקוף ללא צורך בטיפול משרד אשר לרוב ממילא לא ניתן לקבל כי לא מבטלים חוזה יומי ששומש יותר מפעם אחת
ניתן לתקף בכל מפעיל
אני מודה לך על תשובתך 😃

connex

Active member
לא ראיתי אם השאלה שלי נשאלה: יש לי חופשי חודשי ארצי לאוטובוסים בלבד. במידה ואצטרך יום אחד לנסוע ברכבת, האם תהיה אפשרות לשלם במזומן באחת התחנות על נסיעה חד פעמית או שאצטרך להטעין חוזה יומי כולל רכבת או להשתמש באפליקציה בלבד לצורך הנסיעה הזאת?

שמונו

Active member
לא ראיתי אם השאלה שלי נשאלה: יש לי חופשי חודשי ארצי לאוטובוסים בלבד. במידה ואצטרך יום אחד לנסוע ברכבת, האם תהיה אפשרות לשלם במזומן באחת התחנות על נסיעה חד פעמית או שאצטרך להטעין חוזה יומי כולל רכבת או להשתמש באפליקציה בלבד לצורך הנסיעה הזאת?
אפשרי לשלם במזומן באחת התחנות לקניית כרטיס מתאים
כמו כן ניתן להטעין מראש ערך צבור ולהכנס ישר עם הרבקו שיתקף ערך צבור בשערי הרכבת (ללא כרטוס במכונות קודם)
וכן אפשר להשתמש עם אפליקציה כמובן

בנסיעה בין עירונית ארוכה בערך צבור עדיף לא להחליף אוטובוסים כדי לשלם פחות?
הבנתי שמחייבים לפי מרחק לכל נסיעה בודדת, לא מחשבים את סה"כ המרחק, זה נכון?

מתייחס למקרים שערך צבור יותר זול מכרטיס חופשי יומי\חודשי.

arseny92

Well-known member
מנהל

כל נסיעה בפני עצמה

שמונו

Active member

מחשבים לכל נסיעה בפני עצמה

לכן יכול להיות שחופשי יומי כן ישתלם במקרה של החלפות
אם לדוגמא נסיעה בודדת למרחק הגדול ביותר (עד 225 ק"מ) עולה 27
וההחלפות הם בנסיעות של פחות מ40 קילומטר, המחיר של היומי יהיה 24 שקל

מעולם לא הצטרכתי כרטיס חודשי אז סליחה על השאלה המוזרה.
ב"רפורמה החדשה" כרטיס חודשי חייב להיות מה1 לחודש או שזה קצת יותר חכם וזה פשוט כרטיס ל30 יום מרגע התיקוף הראשון?

DAVIDADATO

Well-known member
מעולם לא הצטרכתי כרטיס חודשי אז סליחה על השאלה המוזרה.
ב"רפורמה החדשה" כרטיס חודשי חייב להיות מה1 לחודש או שזה קצת יותר חכם וזה פשוט כרטיס ל30 יום מרגע התיקוף הראשון?
30 יום מהתאריך שאתה בוחר

k-don

Well-known member
מה ההגדרה של עד 40 ק"מ או עד 75 ק"מ או כל תחום אחר?
זה בהנחה שאני לוקח חודשי ולא יומי. (אם יש).

1. מהו המרחק הנמדד?
2. מה קורה אם היום אני נוסע 40 למקום אחד. ומחר משם עוד 40. האם זה עדיין יעמוד בתנאי חודשי 40?
3. האם המרחק הנמדד הוא פר נסיעה בודדת, או לפי יום?

נערך לאחרונה ב:
למעלה