שאלות ברפורמת דרך שווה

שאלה לגבי תעריפי נסיעות ואיך כדאי לטעון רב קו
הבנתי שיש רפורמה בתעריפי התחבורה הציבורית, אבל לא הבנתי איך משתלם לי לטעון את הרב קו, בהתחשב בזה שאני גרה באיזור המרכז, נוסעת כל יום (6 פעמים בשבוע) נסיעה אחת בתוך העיר ורק לעיתים רחוקות נוסעת פעמיים ביום. מדובר בנסיעה מאוד קצרה, בוודאי שלא 40 ק"מ.
לפיכך מה מומלץ? חופשי חודשי? טעינה בסכום כסף לפי ערך צבור? או אחר?
תבדקי באתר דרך שווה, נראה לי ש עדיף לך ערך צבור כי את נוסעת בפחות מ225 שקלים לחודש במקרה שאת רואה שהנסיעות עולות יותר אז עדיף לך חופשי חודשי.

אני2021

New member
היי חברים, שאלה...
קניתי חופשי חודשי ב 1.8 והתוקף שלו עד מחר בלילה.
אם אני קונה היום חופשי חודשי התוקף שלו מתחיל מ -01.09??? או מהיום ואז זה אומר שזה עד ה 30.09?

צריך תשובה וודאית בבקשה...

תודה לכולם.

arseny92

Well-known member
מנהל
היי חברים, שאלה...
קניתי חופשי חודשי ב 1.8 והתוקף שלו עד מחר בלילה.
אם אני קונה היום חופשי חודשי התוקף שלו מתחיל מ -01.09??? או מהיום ואז זה אומר שזה עד ה 30.09?

צריך תשובה וודאית בבקשה...

תודה לכולם.
יש לך אפשרות לבחור יום אשר בו החוזה יתחיל

יש לך אפשרות לבחור יום אשר בו החוזה יתחיל
תרשה לי להוסיף משהו מי שמגדיר חופשי חודשי יומי כדאי מאוד להשים לב מאיזה תאריך הוא יכנס לתוקף כדי לא להיתקל באי נעימות באוטובוסים פשוט להשתדל להשים לב לנקודה הזו ואז יחסוך סתם תסבוכת בהמשך אני לא סתם כותב את זה כי כבר יצא לי לראות מישהו שהטעין רב קו חופשי יומי או חודשי וכשבא לעלות לאוטובוס ולתקף את הרב קו אצל הנהג והנהג אמר לנוסע שזה לא מהיום אלה ממחר יכנס לך לתוקף זה קרה בעבר ככה פשוט כנראה אותו נוסע לא שם לב לתאריך של תחילת החוזה וזה יכול לקרות לכל אחד לא בא לשפוט פה אז לסיום שוב פעם חשוב להשים לב דגש על תאריך תחילת החוזה

busrider

Member
בשקט בשקט , נעלמה הנחת חופשי יומי לנוער ברפורמה החדשה .

busrider

Member
תנסה לחפור בתוך החוזים באפליקציה
איפה הבטיחו הנחת יומי לנוער?
מעולם לא היה מחיר מיוחד לנוער, רק לאזרח ותיק
ברפורמה דרך שווה הוסיפו רק חודשי לנוער, לא יומי
די בטוח שראיתי את זה במחשבון באתר . אבל אם שני אנשים בטוחים שזה לא היה אז יכול להיות שאני טועה .

raya

Well-known member
שאלה - לא תגובה......
לנכד שלי בתל אביב יש חוזה חופשי חודשי 15 ק"מ בתל אביב.
אם הוא מגיע אלי לבאר שבע, אפשר לתקף את החוזה הזה בנסיעה בתוך העיר (15 ק"מ) באר שבע? (המפעיל = דן באר שבע, אם כי לדעתי זה לא משנה.)
או במלים פשוטות יותר, חוזה חופשי חודשי תקף בכל עיר ללא תלות במפעיל? (כמובן בתחום 15 ק"מ)
תודה
רעיה

שמונו

Active member
שאלה - לא תגובה......
לנכד שלי בתל אביב יש חוזה חופשי חודשי 15 ק"מ בתל אביב.
אם הוא מגיע אלי לבאר שבע, אפשר לתקף את החוזה הזה בנסיעה בתוך העיר (15 ק"מ) באר שבע? (המפעיל = דן באר שבע, אם כי לדעתי זה לא משנה.)
או במלים פשוטות יותר, חוזה חופשי חודשי תקף בכל עיר ללא תלות במפעיל? (כמובן בתחום 15 ק"מ)
תודה
רעיה
אכן כן
חוזה חופשי 15 קילומטר מתייחס למרחק של כל נסיעה בפני עצמה

raya

Well-known member
אכן כן
חוזה חופשי 15 קילומטר מתייחס למרחק של כל נסיעה בפני עצמה
וכדי להיות בטוחה בתשובה - כל נסיעה בפני עצמה, ולא חשוב באיזו עיר או איזה מפעיל. (?)
שבת שלום!

ArsaWhat

New member
היי, יש לי חופשי חודשי רכבת עד 40 ק״מ. ת״א ההגנה - אשדוד עד הלום נמצא בטווח הזה? תודה

ArsaWhat

New member
היי, שוב אני, מצ״ב צילום מסך מהפרופיל שלי כפי שקיבלתי כשהצמדתי את הרב קו לאפליקציה.
האם ה-40 ק״מ מגבלה היא רק לרכבת, כלומר אני יכול לתפוס אוטובוס מת״א לחיפה, או מת״א לירושלים, או מת״א לבאר שבע, או שה-40 ק״מ תקפה גם לאוטובוסים?
שוב תודה.

1662931247403.png

arseny92

Well-known member
מנהל
היי, שוב אני, מצ״ב צילום מסך מהפרופיל שלי כפי שקיבלתי כשהצמדתי את הרב קו לאפליקציה.
האם ה-40 ק״מ מגבלה היא רק לרכבת, כלומר אני יכול לתפוס אוטובוס מת״א לחיפה, או מת״א לירושלים, או מת״א לבאר שבע, או שה-40 ק״מ תקפה גם לאוטובוסים?
שוב תודה.

צפה בקובץ המצורף 62983
חוזה חופשי אשר כולל את הרכבת, כולל גם אוטובוס. הרכבת היא "בנוסף" ולא "בלבד"
ושים לב לא לרכוש את החוזה בתמונה, כי יש לך חוזה חופף לעוד 20 יום, ראה בדף תוכן הכרטיס, לא בפרטי חוזה לרכישה

או ששאלתך מתיייחסת לכך האם הרכבת עד 40 ק"מ והאוטובוס עד 225 או גם 40?

ArsaWhat

New member
חוזה חופשי אשר כולל את הרכבת, כולל גם אוטובוס. הרכבת היא "בנוסף" ולא "בלבד"
ושים לב לא לרכוש את החוזה בתמונה, כי יש לך חוזה חופף לעוד 20 יום, ראה בדף תוכן הכרטיס, לא בפרטי חוזה לרכישה

או ששאלתך מתיייחסת לכך האם הרכבת עד 40 ק"מ והאוטובוס עד 225 או גם 40?
מצרף צילום מסך מתוכן הכרטיס, אולי זה יהיה קצת יותר ברור. השאלה שלי היא האם החוזה הטעון מאפשר לי לנסוע באוטובוס מעל 40 ק״מ (למשל ת״א-ירושלים, ת״א-חיפה) ללא תוספת תשלום.
1662933312150.png

למעלה