ה-100 עונה 5

reasonforall

Active member
וונקרו מתקדמים ומקבלים סימן מאקו והשאר, אך אקו מבינה שמשהו לא בסדר, ו-וונקרו צועדים לתוך מלכודת.
פתאום קיין אומר שיש אנשים שיהיו יעילים. תודה באמת אידיוט, עכשיו זה כבר מאוחר מידי.
אוקטביה ובלאמי פצועים בשדה הקרב וכל תזוזה שלהם תגרום לירי בהם.
מילר הפצוע עדיין נחוש להילחם וחושב שיוכלו לנצח, אך הוא כנראה לבד.
אינדרה בעלת התשע נשמות שרדה, גם הבת שלה אך גאיה פצועה.
קלארק שמה למאדי קולר חשמלי כדי שלא תברח לוונקרו.
אקו, רייבן ושו מגיעים למאדי לקחת אותה, אבל קלארק מונעת מהם ומקרירי מגיע ולוקח את רייבן ושו. עכשיו יש לו טייס.
קיין מגיע לאבי. הוא מותקף על ידי הקריפי אך אבי מחשמלת אותו למוות. קיין פצוע קשות.
אוקטביה מבינה שהיא זו שגרמה לוונקרו להתפרק. אינדרה צופה בבת שלה גוססת.
קלארק מתעשתת ומצילה את אקו. משחררת את מאדי להיות המפקדת והלכת למנוע את הטילים.
אוקטביה מחליטה להקריב את עצמה כדי שהאחרים ישרדו, ובדיוק בזמן אקו מגיעה עם הרובר ומוציאה אותה משם :eek:

הרובר מגיע לוונקרו, והם משתחווים למאדי. גם אוקטביה. למאדי יש תוכנית.
אחרי עינויים רייבן מסכימה להטיס את החללית.
קלארק מגיעה ומצילה את גיוזה ומאיימת לירות לה בבטן בפני מקרירי, כדי שלא ימריא וירה את הטילים.
מתקדמים עם הרובר והם מצליחים לנטרל חלק מהנשק של האסירים, עכשיו וונקרו יכול להתקדם.
מקרירי משחרר את הנשק מהחלל וגיוזה אומרת שלא ניתן לעצור אותו. קלארק מחשמלת את רייבן שקופצת על מקרירי והוא מתחשמל גם, קלארק תוקפת אותו.
וונקרו מגיעים לעמק ומאדי חסה על חייהם בעצתו של בלאמי. נשמעת אזעקה וכולם מתפנים לחללית.
הפעם, כולם מצליחים להגיע בזמן (אחרי כמה דקות משוגעות ומותחות)!
שוב צריך להחליט על עתיד האנושות. שו אומר שלעמק ייקח לפחות 10 שנים להשתקם ושאין מספיק משאבים על החללית, אז הפתרון היחיד - הוא שינה.
ו...הם נכנסים לתאים :sleep:

כעבור 125 שנים קלארק ובלאמי מתעוררים. מעיר אותם בחור צעיר בשם ג'ורדן - הבן של מונטי והרפר! (ידעתי ברגע שראיתי אותו).
מונטי והרפר לא נכנסו לתאי השינה, הביאו לעולם את ג'ורדן, וניסו לשקם את כדור הארץ ללא הצלחה.
בסופו של דבר מונטי גילה את המשימה של אליג'יוס 3 שהייתה כוכב חדש שיכול להתאים למחייה, ועכשיו הם בדרך לשם 🌏 ☀ ☀
זה היה וידאו מרגש :cry:

למה עונה 6 לא בנטפליקס?! :( היה כל כך קל לראות את הפרקים ברצף :-/
היא משודרת איפשהו?

didalf

Well-known member
היא משודרת איפשהו?
אה כן זה באסה:-( מעכשיו זה בדרכים עקלקלות. לאדעת מה הקטע הדפוק של נטפליקס להביא חלק, בטח עניינים של זכויות וכסף.

פתאום קיין אומר שיש אנשים שיהיו יעילים. תודה באמת אידיוט, עכשיו זה כבר מאוחר מידי.
|כן||חבול|

אינדרה בעלת התשע נשמות שרדה,
|כתר||מאוהב|

אקו, רייבן ושו מגיעים למאדי לקחת אותה, אבל קלארק מונעת מהם ומקרירי מגיע ולוקח את רייבן ושו. עכשיו יש לו טייס.
יאוו איך קלארק הכעיסה אותי באותו רגע:-[ מזל באמת שאח"כ היא התעשתה.

קלארק מגיעה ומצילה את גיוזה ומאיימת לירות לה בבטן בפני מקרירי, כדי שלא ימריא וירה את הטילים.
אני לא יכולה עם זה שאתה קורא לדיוזה גיוזה עכשיו בכוונה זה מצחיק אותי:-D

כעבור 125 שנים קלארק ובלאמי מתעוררים. מעיר אותם בחור צעיר בשם ג'ורדן - הבן של מונטי והרפר! (ידעתי ברגע שראיתי אותו).
איזה הלם זה היה?:-0 פאקינג 125 שנה!! כוכב אחר!! ואיך לעזאזל ידעת שזה הבן שלהם?? ראינו אותו לפני שראינו את הוידאו!

reasonforall

Active member
אני לא יכולה עם זה שאתה קורא לדיוזה גיוזה עכשיו בכוונה זה מצחיק אותי:-D
:ROFLMAO:

איזה הלם זה היה?:-0 פאקינג 125 שנה!! כוכב אחר!! ואיך לעזאזל ידעת שזה הבן שלהם?? ראינו אותו לפני שראינו את הוידאו!
בדיוק כשהראו אותו הוא אמר "ככה אמא ואבא רצו את זה"' ואז "כמה טוב לפגוש אתכם", אבל מהמשפט הראשון ידעתי

didalf

Well-known member
בדיוק כשהראו אותו הוא אמר "ככה אמא ואבא רצו את זה"' ואז "כמה טוב לפגוש אתכם", אבל מהמשפט הראשון ידעתי
חחחח כל הכבוד לך. אני הייתי מבולבלת רצח. מי זה הילד האסייתי הזה ואיזה אבא ואמא בראש שלו:-D

Shiri from the block

Active member
נראה לי המרתון שנכנסתי אליו הופך אותי אדיש לכל דבר בסדרה כבר :ROFLMAO:
האמת שגם איתי זה ככה...
עוד במיוחד שמרגיש כאילו אני במירוץ להשלים פרקים ולהיות בקצב גם של ההודעות פה וגם להגיע לקצב של הסדרה וזה מרגיש שאני פשוט עושה פליי ולא סופגת את כל המידעעע

Shiri from the block

Active member
וונקרו מתקדמים ומקבלים סימן מאקו והשאר, אך אקו מבינה שמשהו לא בסדר, ו-וונקרו צועדים לתוך מלכודת.
אוקטביה ובלאמי פצועים בשדה הקרב וכל תזוזה שלהם תגרום לירי בהם.
מילר הפצוע עדיין נחוש להילחם וחושב שיוכלו לנצח, אך הוא כנראה לבד.
אינדרה בעלת התשע נשמות שרדה, גם הבת שלה אך גאיה פצועה.
קלארק שמה למאדי קולר חשמלי כדי שלא תברח לוונקרו.
קיין מגיע לאבי. הוא מותקף על ידי הקריפי אך אבי מחשמלת אותו למוות. קיין פצוע קשות.
אוקטביה מבינה שהיא זו שגרמה לוונקרו להתפרק. אינדרה צופה בבת שלה גוססת.
קלארק מתעשתת ומצילה את אקו. משחררת את מאדי להיות המפקדת והלכת למנוע את הטילים.
אוקטביה מחליטה להקריב את עצמה כדי שהאחרים ישרדו, ובדיוק בזמן אקו מגיעה עם הרובר ומוציאה אותה משם :eek:

הרובר מגיע לוונקרו, והם משתחווים למאדי. גם אוקטביה. למאדי יש תוכנית.
אחרי עינויים רייבן מסכימה להטיס את החללית.
מתקדמים עם הרובר והם מצליחים לנטרל חלק מהנשק של האסירים, עכשיו וונקרו יכול להתקדם.
מקרירי משחרר את הנשק מהחלל וגיוזה אומרת שלא ניתן לעצור אותו. קלארק מחשמלת את רייבן שקופצת על מקרירי והוא מתחשמל גם, קלארק תוקפת אותו.
וונקרו מגיעים לעמק ומאדי חסה על חייהם בעצתו של בלאמי. נשמעת אזעקה וכולם מתפנים לחללית.
הפעם, כולם מצליחים להגיע בזמן (אחרי כמה דקות משוגעות ומותחות)!
שוב צריך להחליט על עתיד האנושות. שו אומר שלעמק ייקח לפחות 10 שנים להשתקם ושאין מספיק משאבים על החללית, אז הפתרון היחיד - הוא שינה.
ו...הם נכנסים לתאים :sleep:

מונטי והרפר לא נכנסו לתאי השינה, הביאו לעולם את ג'ורדן, וניסו לשקם את כדור הארץ ללא הצלחה.
בסופו של דבר מונטי גילה את המשימה של אליג'יוס 3 שהייתה כוכב חדש שיכול להתאים למחייה, ועכשיו הם בדרך לשם 🌏 ☀ ☀
זה היה וידאו מרגש :cry:

היא משודרת איפשהו?
איך סיימת כל כך מהר?? :-0
לא קראתי את ההודעה שלך, אל דאגה.
אבל ואו אתה זריז!
אוף אני לא התקדמתי בסופ"ש בכלל כי הייתי אצל משפחה ולא היה לי זמןןןן

האא וכן, זה ממש מבאס שאין את עונה 6 בנטפליקס! עכשיו צריך להתחיל לפעול בדרכים אחרות בשביל להשיג את הפרקים.... |חבול|

didalf

Well-known member
האמת שגם איתי זה ככה...
עוד במיוחד שמרגיש כאילו אני במירוץ להשלים פרקים ולהיות בקצב גם של ההודעות פה וגם להגיע לקצב של הסדרה וזה מרגיש שאני פשוט עושה פליי ולא סופגת את כל המידעעע
אז תראו לאט יותר, יש עוד חודש וחצי לפרק הסיום זה מספיק. וגם אם לא לא נורא השרשורים פה קופצים לנצח.
עדיף שתהנו מהצפיה לאט יותר מאשר להיות במרתון רק כדי להגיע לסוף.

LeAnnDylan

Well-known member
@reasonforall אתה כבר סיימת את עונה 5 שיחד עם עונות 1-4 זה סוג של עלילה אחת.
עונה 6 באה בעסקת חבילה עם עונה 7 הנוכחית והאחרונה לכן חשוב יותר בעיני שכן תתעכב קצת יותר על הפרקים כדי שתצליח לעכל את כל האינפורמציה.
יש לך מספיק זמן להגיע עד אלינו עוד לפני הפרק הבא. וגם אם תצפה בפרק אחד ביום אתה לא תגיע מאוחר מידי. תשתדל לא לעשות מרתונים כדי שלא תפספס אינפורמציה חשובה.

LeAnnDylan

Well-known member
האמת שגם איתי זה ככה...
אני גם ראיתי ככה בהתחלה. לא כדי לסיים כדי להגיע לאיזה דדליין כלשהו, אלא כי היה לי מענין ורציתי לדעת מה קורה כבר בסוף.
דחיית הסיפוקים שלי היא אפסית.
והפסדתי המווווון אינפורמציה. וגם בצפיה שניה צפיתי בערך באותה מהירות (עונה ביום/יומיים) וגם אז היה המון מידע שפשוט לא נספג כמו שצריך.
רק כשהתחלתי לצפות בקצב איטי יותר ובאמת לעצור ולסכם כל פרק ולקחת זמן לעכל את מה שראיתי הצלחתי ליהנות מכל הדברים הקטנים שנעלמו לי בצפיות ראשונות.
קחו את הזמן, תראו בקצב נורמלי ותהנו מהסדרה.
אנחנו במילא נהיה בחסכים ובמקרה שלי במצב הדחקה קשה שהסתיימה העונה שלא יהיה לי מה לעשות חוץ מלהגיב אתכם על הפרקים כשתגיעו אליהם.

Shiri from the block

Active member
אני גם ראיתי ככה בהתחלה. לא כדי לסיים כדי להגיע לאיזה דדליין כלשהו, אלא כי היה לי מענין ורציתי לדעת מה קורה כבר בסוף.
דחיית הסיפוקים שלי היא אפסית.
והפסדתי המווווון אינפורמציה. וגם בצפיה שניה צפיתי בערך באותה מהירות (עונה ביום/יומיים) וגם אז היה המון מידע שפשוט לא נספג כמו שצריך.
רק כשהתחלתי לצפות בקצב איטי יותר ובאמת לעצור ולסכם כל פרק ולקחת זמן לעכל את מה שראיתי הצלחתי ליהנות מכל הדברים הקטנים שנעלמו לי בצפיות ראשונות.
קחו את הזמן, תראו בקצב נורמלי ותהנו מהסדרה.
אנחנו במילא נהיה בחסכים ובמקרה שלי במצב הדחקה קשה שהסתיימה העונה שלא יהיה לי מה לעשות חוץ מלהגיב אתכם על הפרקים כשתגיעו אליהם.
כן אני תיכננתי להתחיל לראות את זה שוב, אבל אין מצב שאני אספיק גם להשלים עד עונה 7 וגם להתחיל מהתחלה לפני שהפרק הבא בעונה 7 חוזר...
בכל אופן יש קצת שבוע עמוס אז אני מנסה לדחוס פרקים בין הנסיעות לעבודה באוטובוס ובארוחת ערב חח

Shiri from the block

Active member
אני יודעת שאוקטביה קצת איבדה את דרכה העונה, אבל בצפייה שניה כשידעתי מה מגיע ולא הייתי צריכה לשבת בחרדות כל פרק עד לסופו, למדתי להעריך את המשחק המשובח שהיא מפגינה.
הסצינה הזו שהיא מורחת דם על הפנים היא אחת הסצינות החזקות בעונה. עד היום בצפייה חוזרת היא עושה לי צמרמורות.
צפה בקובץ המצורף 2262
צפה בקובץ המצורף 2261
צפה בקובץ המצורף 2263

ויאללה תגיע לפרק 11, יחד עם פרק 2 (שלא התלהבת ממנו:-() הם הטובים ביותר העונה בעיני.
היא בכלל הייתה ממש מעולה העונה גם מבחינת משחק.
היכולת שלה להביע רגשות של כאב בין המשימה שעומדת בפניה זה מדהים ממש

Shiri from the block

Active member
זה מצחיק לראות את הגיף הזה עכשיו אחרי עונה 5 😅

Shiri from the block

Active member
דיוזה הלכה להביא אותם משם יחד עם שאר האסירים הרדומים. וכן הם הלכו לחלל וחזרו כאילו זה קפיצה לסופר|פנים|:-D

לא הבנתי, למרוד במי?

כנראה הם נכנסו להרדמה עוד לפני האפוקליפסה הראשונה.

עונה קשה לאוהבי אוקטביה;-(

כן הורג אותי איך הם קופצים לחללית ופשוט יורדים למטה :-D
אחרי כל מה שרייבן השקיעה בשביל לעלות אותם לחלל בעונה 4 זה נראה מזה זילזול בכל ההשקעה שלה :LOL:

Shiri from the block

Active member
אני לא זוכרת מתי הסבירו את זה (אאל"ט בפרק 3)
אליג'ס 4 הייתה משלחת כרייה, מכיוון שהית'ולודיום זה חומר מסוכן שגורם למוות למי שבא במגע איתו, שלחו לשם אסירים מסוכנים שאם ימותו לאף אחד לא יהיה אכפת. משימת הכרייה הזו מן הסתם לא הייתה על כדו"א. כשהאסירים החלו להיות חולים הם פנו לאנשי הצוות שם לסיוע רפואי ומי שאחראי עליהם מכדו"א אמר להם להחזיר את ההית'ולודיום ולהיפטר מהאסירים. ואז הם עשו את המהפכה שלהם והרגו את כל אנשי הצוות מלבד הטייס (שואו). כדי לעשות את ההשתלטות הזאת הם היו צריכים ליצור הסחת דעת. הם פוצצו את אחד המנועים של החללית. ולכן מסע שהיה אמור לקחת להם כשנתיים, לקח להם כ-100 שנה. ז"א שמשימת הכרייה שלהם החלה לפני האפוקליפסה הראשונה (של א.ל.י) הם כולם היו במצב קריו (כי לא צריך שמישהו ישאר ער כדי להטיס את החללית, כי פשוט מכניסים את הנ.צ הדרוש והחללית מטיסה את עצמה לשם) והם התעוררו כשהגיעו אל מעל כדו"א, או כפי שאנחנו רואים, הם בחרו להעיר (ניתן לקבוע מראש מתי התא יפשיר את עצמו) רק את הצוות הראשי (דיוזה ומקרירי וחלק מהאנשים שלהם) כדי לבדוק אם בטוח עבורם לרדת לכדו"א, לא בגלל שהוא פוצץ ולא שריד (הם לא ידעו את זה) אלא כי הם עדין נחשבים לפושעים מסוכנים שהמדינה השאירה למות על איזה כוכב נטוש.
מזל שיש אותך תאמיני לי :-D

Shiri from the block

Active member
קלארק מגלה את התולעים ברובר וזורקת אותם החוצה (מתערבים שזה לא הסוף?)
כזה צפוי שזה לא הסוף... איזו מטומטמת היא בחיי.
היא הייתה צריכה להעלות אותם באש לפני שהיא הלכה או משהו כזה... :rolleyes:

Shiri from the block

Active member
פרק טוב, אם כי לא הכי טוב העונה (נראה לי שהבאים בתור יהיו אפילו טובים יותר).
קלארק מעבירה את אמא שלה תהליך גמילה מזורז.
מה שקרה בשנה האפלה מתגלה - הם אכלו את מי שלא שרד בבורות ואוקטביה הכריחה אותם לאכול אחרת ייחשבו כבוגדים (פייר, ציפיתי למשהו הרבה יותר פסיכי בגלל שידענו שמשהו כזה קרה בעבר).
גיוזה (כך אקרא לה מעכשיו :-D) מגלה שהאסטרטגיה של מקרירי היא מה שהיא עצמה תכננה. כל המידע מועבר לאוקטביה, כך שיהיה להם יתרון על מקרירי.
אוקביה מתקרבת, וגיוזה באה אליו ומספרת לו שהוא תחת מתקפה. קיין אומר שהוא לא ייתן לשטן (אוקטביה) להגיע לעמק.

אני מופתע מהמהלך ואין לי מושג איך זה הולך ליסתיים.
מסכימה לגמרי.
זה כבר הוזכר בעבר בסדרה שהיה דור על התיבה שאכל אנשים כי לא הייתה ברירה. נראה לי בעונה הראשונה או השנייה.
בכל אופן זה היה צפוי בעיניי.
מה כבר עוד יכול להיות כזה נורא ומזעזע?

אני יודעת שאף אחד לא יסכים איתי פה אבל מבחינתי אין הבדל בין לאכול גופת אדם ללאכול גופת חיה, בעיניי זה שווה ערך.
מה שכן, לא הבנתי למה לא בישלו את הבשר קצת יותר לפחות? שירגיש פחות "בשרי" ויותר שרוף בסיגנון well done של המבורגר.

אני יכולה להבין למה הבחור ההוא לא רצה לאכול את אחיו, אבל שהיה מחכה שבוע למנה של אדם אחר ואוכל..

אניווי היו מלא תיעודים כאלה בהיסטוריה של אנשים שאוכלים את חברים שלהם כצורך הישרדותי אז זה ממש לא כזה ביג דיל או משו חדש שלא נעשה מעולם :X

didalf

Well-known member
זה כבר הוזכר בעבר בסדרה שהיה דור על התיבה שאכל אנשים כי לא הייתה ברירה. נראה לי בעונה הראשונה או השנייה.
באמת? למה אני לא זכרתי את זה והייתי בטוחה שהפעם הראשונה שזה הוזכר היה בפרק הזה?

מה שכן, לא הבנתי למה לא בישלו את הבשר קצת יותר לפחות? שירגיש פחות "בשרי" ויותר שרוף בסיגנון well done של המבורגר.
חחחחח נכון? אני גם תהיתי:-D למה בצורה הדוחה הזאת של ריבוע אדום לפחות תעשו מזה משהו שנראה אכיל:-D

אני יכולה להבין למה הבחור ההוא לא רצה לאכול את אחיו, אבל שהיה מחכה שבוע למנה של אדם אחר ואוכל..
:-D:-D

למעלה