ה-100 עונה 5

didalf

Well-known member
לא התאפקתי, אז התחלתי 😁

reasonforall

Active member
פחות מחודשיים אחרי, קלארק יוצאת החוצה ומסביבה הכל הרוס (לא אמרו שזה יימשך חמש שנים? שהקרינה תמנע כל חיים על האדמה?)
היא איכשהו מוצאת את הרובר מתחת לערימת חול, ונוסעת על מה שהיה פעם אגם לכיוון הבונקר.
הבונקר מכוסה הריסות ולא ניגן להגיע אליו. קלארק מתקיימת מחטיפים שנשארו, מי גשמים ובעיקר אוויר.
על סף ייאוש היא נתקלת בעורב שמוביל אותה לפיסת גן העדן הירוקה, שבנס לא נפגעה (איך זה קרה?). העורב גם הופך לארוחה שלה.
היא מגיעה לאגם ונכנסת אליו (המים לא אמורים להיות מזוהמים מהקרינה?), ונתקלת בצעירה שראינו בסיום העונה הקודמת.

ברינג -
שורדים על מרק אצות (יאמי). בלאמי ואקו יחד. מרפי שוב עשה משהו וכולם כועסים עליו :ROFLMAO:
הם רואים חללית מרחוק, ואחרי שהמעבורת יורדת לכדור הארץ, הם מנסים ליצור קשר.
אותה מעבורת היא זו שקלארק ראתה, וממנה יוצאים האסירים (בהנהגתה של אישה כלשהי) עם נשקים, ועושה רושם שאין להם מושג מה קרה על האדמה.
עימות בין קלארק והצעירה לשני אסירים מסתיים במותם של האסירים (ודביל אחד).

בבונקר -
אוקטביה פתחה מועדון קרב. נראה שמה שקרה בבונקר במהלך השנים השפיע על כולם, ומה שיש שם זה כאוס אחד גדול.
אוקטביה' אל תיהרסי לי ;-(

הגיג -
החללית ששלחה את המעבורת, למעשה שלחה את האסירים שלהם לקרקע כדי לבדוק אם ניתן לשרוד עליה. נשמע מוכר?

didalf

Well-known member
פחות מחודשיים אחרי, קלארק יוצאת החוצה ומסביבה הכל הרוס (לא אמרו שזה יימשך חמש שנים? שהקרינה תמנע כל חיים על האדמה?)
אני מרגישה שפספסת את העובדה שרק בגלל הנייטבלאד קלארק יכולה לשרוד את הקרינה.

היא איכשהו מוצאת את הרובר מתחת לערימת חול, ונוסעת על מה שהיה פעם אגם לכיוון הבונקר.
וואי איך היא שלפה אותו מערמות של חול:-D|כתר|

בלאמי ואקו יחד
|מאוהב|

מרפי שוב עשה משהו וכולם כועסים עליו
אני עדיין לא בטוחה שהבנתי, אבל זה יותר שהוא נידה את עצמו כי הוא התחרפן מלהיות בחלל או משהו כזה. הם לא כועסים עליו כמו זה שהוא נהיה קצת קוקו וקשה איתו.

אוקטביה פתחה מועדון קרב.

החללית ששלחה את המעבורת, למעשה שלחה את האסירים שלהם לקרקע כדי לבדוק אם ניתן לשרוד עליה. נשמע מוכר?
קצת מוכר|תוהה|:-D

reasonforall

Active member
אני מרגישה שפספסת את העובדה שרק בגלל הנייטבלאד קלארק יכולה לשרוד את הקרינה.
שכחתי לרשום את זה. נכון, אבל היה נראה שקלארק לא מתמודדת עם זה

וואי איך היא שלפה אותו מערמות של חול:-D|כתר|
ממש במקרה :LOL:

שיט 🤣

קצת מוכר|תוהה|:-D
בקטנה :LOL:

Shiri from the block

Active member
ג'אהא מת!!!!
סוף סוף!
הללויה!!!
לא יאומן!!!
🥳🥳🥳🥳🥳🥳
עד הרגע האחרון הייתי בטוחה שיצילו אותו, אבל לא!
הוא מת!
הגיע הזמן
וואי הוא חי יותר מידי זמן 😐

זהו, הוא לבד מגיע לו הודעה משלו :-D

Shiri from the block

Active member
הופה הופה סחורה מאירופההההה
אוקטביה שלום, מה נשמע כפרע?
יוצאת למסע הרג?
סה"כ הרגו לך את החבר שלך, את החבר השני שלך, אחיך עזב ואת לא יודעת אם הוא עדיין חי, אבל זאת לא סיבה להרוג את כולם!

סתם סתם
כפרעליה
עושה צדק במקום, ושמה את כולם במקומם הראוי :devilish:

אני ממש אוהבת את ג'קסון ונייט! יאאאאאאא
משום מה הייתי בטוחה עד עכשיו שג'קסון דלוק על אבי, אבל לא, הוא הומו|מאוהב|
כאלה מתוקיםםם

וזהו לבנתיים חח

Shiri from the block

Active member
הבונקר מכוסה הריסות ולא ניגן להגיע אליו. קלארק מתקיימת מחטיפים שנשארו, מי גשמים ובעיקר אוויר.
על סף ייאוש היא נתקלת בעורב שמוביל אותה לפיסת גן העדן הירוקה, שבנס לא נפגעה (איך זה קרה?). העורב גם הופך לארוחה שלה.
היא מגיעה לאגם ונכנסת אליו (המים לא אמורים להיות מזוהמים מהקרינה?), ונתקלת בצעירה שראינו בסיום העונה הקודמת.

ברינג -
שורדים על מרק אצות (יאמי). בלאמי ואקו יחד. מרפי שוב עשה משהו וכולם כועסים עליו :ROFLMAO:
הם רואים חללית מרחוק, ואחרי שהמעבורת יורדת לכדור הארץ, הם מנסים ליצור קשר.
אותה מעבורת היא זו שקלארק ראתה, וממנה יוצאים האסירים (בהנהגתה של אישה כלשהי) עם נשקים, ועושה רושם שאין להם מושג מה קרה על האדמה.
עימות בין קלארק והצעירה לשני אסירים מסתיים במותם של האסירים (ודביל אחד).

בבונקר -
אוקטביה פתחה מועדון קרב. נראה שמה שקרה בבונקר במהלך השנים השפיע על כולם, ומה שיש שם זה כאוס אחד גדול.
אוקטביה' אל תיהרסי לי ;-(

הגיג -

בלאמי ואקו|מאוהב|
אני שונאת את בלסמי, טפו עליו, שלא תחשבו אחרת!
אבל אקו היא הגורם הסקסי חיובי במשוואה הזאת אז אני בעד

אני גם לא הבנתי איך קלארק מסתובבת לה בכיף שלה ושותה מים שספגו קרינה.
אני בכלל חשבתי שאולי הקרינה לא הגיעה ל"Eden" ובגלל זה היא מתרחצת שם חופשי.
אפילו שיש לה נייטבלד זה קצת לא מסתדר. אבל נו, שיהיה.|יעני|

מילי08

Well-known member
וואי הוא חי יותר מידי זמן
ממש. אני חושבת שגם אני התרגשתי ככה בזמן אמת :)
פחות מחודשיים אחרי, קלארק יוצאת החוצה
באמת עברו רק חודשיים? אני לא זוכרת בדיוק, אבל האם לא דובר על כך שעברו כמה שנים?
טוב, קראתי עכשיו את ההודעות מסוף עונה 4 אז זכרתי נכון

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
ג'אהא מת!!!!
סוף סוף!
הללויה!!!
לא יאומן!!!
🥳🥳🥳🥳🥳🥳
עד הרגע האחרון הייתי בטוחה שיצילו אותו, אבל לא!
הוא מת!
הגיע הזמן
וואי הוא חי יותר מידי זמן 😐

זהו, הוא לבד מגיע לו הודעה משלו :-D
חחחחחחחח לגמרי🥳🥳:-D

הופה הופה סחורה מאירופההההה
אוקטביה שלום, מה נשמע כפרע?
יוצאת למסע הרג?
סה"כ הרגו לך את החבר שלך, את החבר השני שלך, אחיך עזב ואת לא יודעת אם הוא עדיין חי, אבל זאת לא סיבה להרוג את כולם!
:-D:-D
אני ממש אוהבת את ג'קסון ונייט! יאאאאאאא
משום מה הייתי בטוחה עד עכשיו שג'קסון דלוק על אבי, אבל לא, הוא הומו|מאוהב|
כאלה מתוקיםםם
כןןן איזה הפתעה חמודה|מאוהב|

didalf

Well-known member
ממש. אני חושבת שגם אני התרגשתי ככה בזמן אמת :)

באמת עברו רק חודשיים? אני לא זוכרת בדיוק, אבל האם לא דובר על כך שעברו כמה שנים?
טוב, קראתי עכשיו את ההודעות מסוף עונה 4 אז זכרתי נכון
עברו 6 שנים, וגם יש פלשאבקים לתקופה של מיד אחרי הפריימפיה, שבה קלארק יצאה מהמעבדה אחרי משהו כמו חודשיים ושרדה לבד עד שהיא מצאה את מאדי.

נערך לאחרונה ב:

reasonforall

Active member
האמת, היה פרק דיי משעמם. שוב נסיון הפיכה, שגם הוא לא מצליח.
אוקטביה בונה לעצמה שם של מנהיגה לא פראיירית, ומוצאת פתרון לכל אותם סוררים - ילחמו ביניהם עד מוות.
אה כן, דוד ג'אהא מת :cool: חבל שכל כך מאוחר וחבל שבצורה לא מאוד אכזרית (וחבל על הילד שהחל להתקרב אליו ושוב מאבד אדם קרוב).

didalf

Well-known member
אוקטביה בונה לעצמה שם של מנהיגה לא פראיירית, ומוצאת פתרון לכל אותם סוררים - ילחמו ביניהם עד מוות.
אה כן, דוד ג'אהא מת :cool: חבל שכל כך מאוחר וחבל שבצורה לא מאוד אכזרית (וחבל על הילד שהחל להתקרב אליו ושוב מאבד אדם קרוב).
חחחח מה ציפיתי שתהיה מרוצה יותר מזה שג'אהא מת סופסוף. ודווקא נחמד שהוא מת כשהוא עושה משהו מועיל (וכן באמת מסכן הילד)

reasonforall

Active member
המתלמדת החדשה של רייבן כמעט ומתרסקת לתוך ה"תיבה" של האסירים. הם מגלים תקשורת לייזר לקרקע ושומעים את האנשים שנחתו.
הם מגלים שהמקום הזה איכלס אסירים ששימשו לעבודות, ויום אחד הם השתלטו על המקום והרגו את כל האחראים. רק האסירים נותרו.
פרט לאלה שירדו לקרקע, יש עוד מאות תאים של אסירים הנמצאים במצב של תרדמת כלשהי כבר שנים רבות (מעל מאה).
האסירים שנחתו, שהיו בתרדמת ב-100 שנים האחרונות בסך הכל רצו לחזור הביתה, וגילו שכדור הארץ הרוס.
הם מצליחים לתפוס את קלארק שבסופו של דבר נכנעת ומספרת להם מה קרה.
אמורי מטיסה את הרקטה לקרקע, ורייבן ומרפי נשארים מאחור, האסירים מקבלים את פניהם ומאיימים להרוג אותם, והילדה מגיעה ומצילה אותם.
בלאמי מגלה שקלארק בחיים (!) ובצרות. קלארק עוברת התעללות ובלאמי מגיעה להציל אותה, ושולך את קלף המיקוח שלו - 283 האסירים הרדומים תמורת קלארק.

LeAnnDylan

Well-known member
טוב שזה לא אחד הפרקים הכי טובים בסדרה!:-0
איזו תגובה מכבה:-D

reasonforall

Active member
אז ראיתי עד פרק 8, אבל אין לי כח לכתוב :ROFLMAO:

קצת נקודות/שאלות...
- רייבן ומרפי היו תקועים בחלל ללא יכולת לרדת. הם דאגו להוריד אותם אחרי שהם פתחו את כל התאים של האסירים? מרגיש לי שפספסתי משהו.
(מעניין גם כמעט שלוש מאות אסירים מסתדרים להם בחלל :LOL: )
- אבי התמכרה לכדורים. מה קיין מצפה? שהיא תפסיק לגמרי? היא הרי חייבת את הכדורים כדי שהמצב שלה לא יחמיר.
- האסירים שירדו לקרקע בעצם היו חייבים למרוד, אחרת היו זורקים אותם לכלבים.
- כמה זמן האסירים היו בהכרה? איך זה שהם לא ידעו דבר על מה שקרה בכדור הארץ? היו אנשים שהשגיחו עליהם שאולי היו מודעים למתרחש..
- אוקטביה הופכת לחסרת רגישות ומסוכנת מפרק לפרק. אני חושש לגורל שלה.
עריכה: לא כולל

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
- רייבן ומרפי היו תקועים בחלל ללא יכולת לרדת. הם דאגו להוריד אותם אחרי שהם פתחו את כל התאים של האסירים? מרגיש לי שפספסתי משהו.
(מעניין גם כמעט שלוש מאות אסירים מסתדרים להם בחלל :LOL: )
דיוזה הלכה להביא אותם משם יחד עם שאר האסירים הרדומים. וכן הם הלכו לחלל וחזרו כאילו זה קפיצה לסופר|פנים|:-D

- האסירים שירדו לקרקע בעצם היו חייבים למרוד, אחרת היו זורקים אותם לכלבים.
לא הבנתי, למרוד במי?
- כמה זמן האסירים היו בהכרה? איך זה שהם לא ידעו דבר על מה שקרה בכדור הארץ? היו אנשים שהשגיחו עליהם שאולי היו מודעים למתרחש..
כנראה הם נכנסו להרדמה עוד לפני האפוקליפסה הראשונה.

- אוקטביה הופכת לחסרת רגישות ומסוכנת מפרק לפרק. אני חושש לגורל שלה.
עונה קשה לאוהבי אוקטביה;-(

reasonforall

Active member
דיוזה הלכה להביא אותם משם יחד עם שאר האסירים הרדומים. וכן הם הלכו לחלל וחזרו כאילו זה קפיצה לסופר|פנים|:-D
לגמרי :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

לא הבנתי, למרוד במי?
כנראה הם נכנסו להרדמה עוד לפני האפוקליפסה הראשונה.
אחד מהאנשים שהיו בחלל הוא הטייס/מומחה טכנולוגיה, שהוא לא אסיר. הוא היחיד מבין כל אנשי הצוות שהיו על החללית שהאסירים השאירו בחיים (סוג של מרד אחרי שגילו שמבחינתם הם לא שווים). היה גם סרטון וידאו של מישהו שדיבר למצלמה בדיוק שהאסירים חיסלו אותו.
מי הטיס את החללית אם כולם היו רדומים? ואם כולם היו רדומים, מישהו היה צריך להעיר אותם...לא מסתדר לי.

למעלה