התפקדות למי שהצליח להרשם לאתר

מילי08

Well-known member
בנתיים אני, ניר ודיברגנט (החדש) כאן

גם אני כאן.
יואו, איזה בלאגן זה בעיניים!
התגובות רחוקות ולא קשורות למי שאני רוצה להגיב לו. הציטוט של ההודעה שאני מגיבה אליה סתם מסרבל עוד יותר את הפורום.
אוף, איזה תסכול 😩

טוני החתול

Well-known member
מנהל
גם אני כאן.
יואו, איזה בלאגן זה בעיניים!
התגובות רחוקות ולא קשורות למי שאני רוצה להגיב לו. הציטוט של ההודעה שאני מגיבה אליה סתם מסרבל עוד יותר את הפורום.
אוף, איזה תסכול 😩
יאיי את גם הגעת
את הציטוט לא רואים למעשה כפי שאת רואה.

זה בהחלט מוזר
זה עדיין סוג של עץ, אבל עם הכל פתוח שמעצבן. אבל נראה לי שבכל זאת עדיף שזה עץ ככה.

מילי08

Well-known member
יאיי את גם הגעת
את הציטוט לא רואים למעשה כפי שאת רואה.

זה בהחלט מוזר
זה עדיין סוג של עץ, אבל עם הכל פתוח שמעצבן. אבל נראה לי שבכל זאת עדיף שזה עץ ככה.
בדיעבד קצת חבל שאין ציטוט בפועל כי בשרשורים גדולים יהיה קשה להבין למי הגבנו

arseny92

Well-known member
מנהל
בדיעבד קצת חבל שאין ציטוט בפועל כי בשרשורים גדולים יהיה קשה להבין למי הגבנו
ציטוט יש בכל הודעה כולל המיובאות אך תצוגתם כבויה בגלל העץ
אני הייתי מכבה אותו ופועל עם פורום שטוח, ציטוט בכל הודעה (כל הודעה עם ציטוט מקשרת להודעה המצוטטת) ותגובות חדשות בסוף הנושא

didalf

Well-known member
ציטוט יש בכל הודעה כולל המיובאות אך תצוגתם כבויה בגלל העץ
אני הייתי מכבה אותו ופועל עם פורום שטוח, ציטוט בכל הודעה (כל הודעה עם ציטוט מקשרת להודעה המצוטטת) ותגובות חדשות בסוף הנושא
וואו לא זה אפילו יותר גרוע

טוני החתול

Well-known member
מנהל
וואו לא זה אפילו יותר גרוע
האמת שאני לא בטוח כבר אם לא עדיף היה תצוגה שטוחה. כי אז היה הרבה יותר קל לוודא שראית את כל ההודעות החדשות.
מה שכן, עוזר קצת שעל כל הודעה יש מספר שמייצג את הסדר שבו היא הוכנסה. (כך למשל התגובה שלך שלה אני מגיב כרגע היא מספר 73

didalf

Well-known member
האמת שאני לא בטוח כבר אם לא עדיף היה תצוגה שטוחה. כי אז היה הרבה יותר קל לוודא שראית את כל ההודעות החדשות.
מה שכן, עוזר קצת שעל כל הודעה יש מספר שמייצג את הסדר שבו היא הוכנסה. (כך למשל התגובה שלך שלה אני מגיב כרגע היא מספר 73
נופ, תצוגה שטוחה זה עוד יותר בלגן. ככה יש עוד טיפה הגיון בשרשור, אפילו שמאד קשה למצוא הודעות חדשות.

arseny92

Well-known member
מנהל
הנושא הזה מכיל 4 5 עמודים שטוחים, בתוכם לפחות שתי תגובות ראשיות (שנכתבו ללא ציטוט) עם שרשרות ארוכות של תגובות מצוטטות אליהם (ולא ניתן לקטוע עץ אז כל הענף מוצג) ולכן מופיע דפדוף עצי דרגה נוספת בתוך נושא. עדיין מצריך מחיקה של פרמטר הדפדוף בכתובת כדי לפתוח את הנושא תקין מדף ההודעות האחרונות או מדף הפורום או מכל מקום אחר כמו החיפוש או רשימת ההודעות בדף הפרופיל של המשתמש (או פתיחה דרך קישור התאריך), וגם אז לא מאפשר בקלות למצוא הודעות חדשות כי הנושא נפתח בדף הראשון, לחצן ה-Jump to new למעלה מגלל רק להודעה חדשה אחת הראשונה אשר תימצא בדף, כאשר יכולים להיות הודעות חדשות באמצע דף למטה יותר ולכן עדיין מצריך גלגול. ואם עונים "בענף השני" כאן, לא מוצאים את ההודעה החדשה מהדף הראשון, מצריך עוד דפדוף וגלילה שם.

Lhuna3

Well-known member
הצלחתי להרשם, נאצלתי להפוך ל-Lhuna3 אבל זאת באמת הצרה הקטנה ביותר פה...

מנסה כמה אימוג'ים :(😍😉😕🙁😿👿😡😓😥

dory039

Active member
אהלן, זה dory391. גם אני מתכונן לבאות. דווקא יש כאן מבחר מאוד גדול של אימוג'ים.

arseny92

Well-known member
מנהל
אהלן, זה dory391. גם אני מתכונן לבאות. דווקא יש כאן מבחר מאוד גדול של אימוג'ים.
אלו אימוג'י סטנדרטיים, כולם פועלים גם אם לא מוצגים בתפריט. ניתן להשתמש גם בפאנל האימוג'י של המערכת (Win + ; (מקש החלונות ו ף סופית))

למעלה