התפקדות למי שהצליח להרשם לאתר

טוני החתול

Well-known member
מנהל
תסבירו לי איך בדיוק ראיתם/רואים פה את מבנה העץ? באיזה אורך המסך שלכם?
כלומר אני יכולה לראות שתגובה מסויימת היא תגובה להודעה שמעליה, אבל כיוון שבמסך לא נכנסות יותר משתיים וחצי הודעות במקרה הטוב, אם הן קצרות, אז אם יש תגובה לתגובה ואז עוד תגובות לתגובה המקורית, כבר לא ניתן לראות את זה כי זה מחייב גלילה.
אפילו אם מקטינים ממש את אחוז ה"רזולוציה" של העמוד בדפדפן.
המסך שלי הוא באורך הגלות.

לא, כמובן שגם אני לא יכלתי לראות איזו תגובה מגיבה למה אם היו כמה הסתעפויות בשרשור. אבל בעיקרון היה אפשר לראות את מבנה העץ.
בקיצור אני מסכים איתך ועם ארסני שזה לא ברור עכשיו.
אבל אני גם מסכים איתך שזה גם לא היה ברור לפני השינוי שעכשיו נעשה.

התקווה שלי היא שיש דרך להערים על המערכת כדי לכתוב שטוח עם ציטוטים. (כי זה מה שקרה לי בטעות ואני רוצה לגלות כיצד לשחזר את הטעות בכוונה)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקי, עכשיו כתבתי תגובה אל לונה. ניסיתי לזוז דף כדי לגרום לכך שהיא תופיע למטה במקום שתהיה מתחת להודעה של לונה.
אבל ההודעה נעלמה לחלוטין.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אורך ענף עץ לפני שהוא יקטע (מספר תגובות שרשרת לתגובה)
אז אתה אומר שאם אני כותב מעל מספר מסוים של תגובות להודעה כלשהי זה יפסיק להיות משורשר אלא ירד למטה.
אבל זה לא מה שקורה.

תראה את תגובה 162. עשיתי אותה כתגובה להודעה 161 של לונה אבל היא לא משורשרת אליה.
אבל אז תגובה 164 כן משורשרת לתגובה 161 של לונה.
כלומר משהו קרה עם תגובה 162.
ואני לא מבין מה.

arseny92

Well-known member
מנהל
אוקי, עכשיו כתבתי תגובה אל לונה. ניסיתי לזוז דף כדי לגרום לכך שהיא תופיע למטה במקום שתהיה מתחת להודעה של לונה.
אבל ההודעה נעלמה לחלוטין.
הודעה 181 זזה לעמוד 10
הודעה 179 למעלה הייתה בעמוד 9, אך ענו באמצע דף כלשהו והכל זז וכן הנושא נשמר כנקרא אז אם לא תבדוק את כל התאריכים וסדר ההודעות לא תדע איפה ענו
עריכה: כעת גם הודעה 169 זזה לכאן (התחלת עמוד 10)
עריכה 2: לעמוד 10 זזו תגובות 182, 184, 166

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז אתה אומר שאם אני כותב מעל מספר מסוים של תגובות להודעה כלשהי זה יפסיק להיות משורשר אלא ירד למטה.
אבל זה לא מה שקורה.

תראה את תגובה 162. עשיתי אותה כתגובה להודעה 161 של לונה אבל היא לא משורשרת אליה.
ואני לא מבין מה.
אני מצרף תמונה כדי להבהיר על מה אני מדבר
תפוז 13.jpg

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני עכשיו מגיב לך כאן רק כדי לדחוף תגובות לדף 10 כדי שיהיה נוח יותר לקרוא

arseny92

Well-known member
מנהל
what a time to be alive
🤣
הגבתי להודעה 188 פעמיים, כל התגובות זזות (178, 180, 182, 184)
בדף 9 עניתי פעמיים, ועכשיו אני אמור לחפש איפה היו עוד שתי תגובות

עריכה: הגבתי בעמוד 3 והכל כמובן זז

נערך לאחרונה ב:

arseny92

Well-known member
מנהל
הגבתי להודעה 188 פעמיים, כל התגובות זזות (178, 180, 182, 184)
בדף 9 עניתי פעמיים, ועכשיו אני אמור לחפש איפה היו עוד שתי תגובות

עריכה: הגבתי בעמוד 3 והכל כמובן זז
ועוד לחשוב שאני עוד אצטרך איכשהו לפצל את הנושא שהוזכר בהודעה 145 בעמוד 8 (נא לא לענות שם!)
עכשיו כשכל העץ קטוע וכל מבנה העץ לא מוצג על דף אחד (כפי שהיה קודם לכן), אין ממש אפשרות לסמן הודעות בצורה תקינה כי לא רואים את המשך הדיון, אלא אם קוראים את כל הציטוטים בדרך ומוצאים איפה נמצאת כל הודעה, לפחות הדפדפן שומר סימון ניהול של הודעות אשר נבחרו על דף אחר

arseny92

Well-known member
מנהל
אבל זה לא מה שקורה.

ואני לא מבין מה.
תגובה 162 כוללת ציטוט נוסף ללא יחס מספר הודעה, משתמש ומזהה משתמש, לתג quote יש פרמטרים, שם משתמש, post, ו-member
וזה ככל הנראה מה שגרם לסקריפטים של ה-"עץ" לחשוב שזו הודעה ראשית נוספת ללא שרשור ענף עץ

אך כפי שניתן לראות בעמודים 4-5 ענף העץ ממשיך, ואם ענו לפני הענף, הכל זז

טוני החתול

Well-known member
מנהל
תגובה 162 כוללת ציטוט נוסף ללא יחס מספר הודעה, משתמש ומזהה משתמש, לתג quote יש פרמטרים, שם משתמש, post, ו-member
וזה ככל הנראה מה שגרם לסקריפטים של ה-"עץ" לחשוב שזו הודעה ראשית נוספת ללא שרשור ענף עץ

אך כפי שניתן לראות בעמודים 4-5 ענף העץ ממשיך, ואם ענו לפני הענף, הכל זז
אני חשבתי כמוך שזאת הסיבה,
אבל אם תסתכל על הודעה 165, גם בה שמתי ציטוט ובכל זאת היא השתרשרה אל הודעה 160, בדיוק כמו הודעה 164.

אבל כן הצלחתי לשחזר את העניין של לגרום לסקריפטים לחשוב שאני עושה הודעה ראשית ללא שרשור לענף עץ - עשיתי את זה כשאחרי כתיבת ההודעה ולפני לחיצה על "פרסם תגובה" עברתי לדף קודם. התגובה שלי עדיין הופיעה למטה (כי זה שומר טיוטות אני מניח). ואז כשלחצתי פרסם וחזרתי לעמוד הנכון אז מצאתי את התגובה כהודעה "ראשית".

...אני לא יודע אם אני מסביר את זה טוב.
בקיצור זה כנראה באג של המערכת. אני פשוט רוצה לגלות כיצד לשחזר אותו כי זה ייתן לי יכולת לכתוב כאילו אני בשטוח.

arseny92

Well-known member
מנהל
אני חשבתי כמוך שזאת הסיבה,
אבל אם תסתכל על הודעה 165, גם בה שמתי ציטוט ובכל זאת היא השתרשרה אל הודעה 160, בדיוק כמו הודעה 164.

אבל כן הצלחתי לשחזר את העניין של לגרום לסקריפטים לחשוב שאני עושה הודעה ראשית ללא שרשור לענף עץ - עשיתי את זה כשאחרי כתיבת ההודעה ולפני לחיצה על "פרסם תגובה" עברתי לדף קודם. התגובה שלי עדיין הופיעה למטה (כי זה שומר טיוטות אני מניח). ואז כשלחצתי פרסם וחזרתי לעמוד הנכון אז מצאתי את התגובה כהודעה "ראשית".

...אני לא יודע אם אני מסביר את זה טוב.
בקיצור זה כנראה באג של המערכת. אני פשוט רוצה לגלות כיצד לשחזר אותו כי זה ייתן לי יכולת לכתוב כאילו אני בשטוח.
אכן הודעה ראשית אם עונים בציטוט כאשר לא נמצאים על אותו הדף עם ההודעה המקורית.

למעלה