התפקדות למי שהצליח להרשם לאתר

arseny92

Well-known member
מנהל
אכן הודעה ראשית אם עונים בציטוט כאשר לא נמצאים על אותו הדף עם ההודעה המקורית.
וגם זו הודעה ראשית כי נשלחה לא על אותו הדף של ההודעה המצטטת. אם זאת, אם הנושא כולל רק עמוד אחד פחות מ-21 הודעות, כל אחד יכול לבלגן עם "עץ".

מילי08

Well-known member
אני אבודה.
ניסיתי לעקוב אחרי הדיון כאן ובאמת לא הצלחתי.
היו תגובות שכבר קראתי, אבל הייתי צריכה לעבור על כל השרשור כדי לוודא שאין שום דבר באמצע שלא קראתי, אבל עד שהגעתי לסוף כבר לא זכרתי מאיפה התחלתי

dilia snake

Well-known member
אני הפסקתי לעבור על הדפים הראשונים, איך לי כוח להתחיל לחפש שם הודעות חדשות...

dilia snake

Well-known member
השרשור של הסיכום החודשי יהיה סיוט ברמה מטורפת🤦‍♀️ וגם השרשורים שלכם על המאה.

המערכת מחורבנת לגמרי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני אבודה.
ניסיתי לעקוב אחרי הדיון כאן ובאמת לא הצלחתי.
היו תגובות שכבר קראתי, אבל הייתי צריכה לעבור על כל השרשור כדי לוודא שאין שום דבר באמצע שלא קראתי, אבל עד שהגעתי לסוף כבר לא זכרתי מאיפה התחלתי
קודם כל לרוב הדיונים כאן יהיו קצרים יותר - כלומר לא יהיה למשל שרשור דיוני סדרות. כל מי שירצה לומר משהו על סדרה, יפתח הודעה ראשית.

קחי בחשבון שהשרשור הזה הוא מבלבל בין היתר כי הוא כבר הגיע למעל 200 תגובות.
במצב הרגיל אצלנו שרשורי דיוני סדרות ארוכים שלנו לא מצליחים להגיע ל80 הודעות. ואם אנחנו כותבים כל פעם רק על פרק אחד אז רק במצב קיצון מגיעים ל30. (למשל על פרק 4X05 כתבנו אני, את, דילן, ליאורה ועדי🐷 ואת יודעת שמקשקשים שם הרבה על פרקים של ה100. אבל עדיין הגיעו רק ל28 תגובות על הפרק.

דברים כמו שרשור סיכום חודש הם יוצאי דופן שבאמת נצטרך לחשוב מה עושים איתם.

אבל חוץ מזה לדעתי נחליט כקבוצה שאנחנו משתמשים בשרשורים כאן כשטוחים. כלומר כל מי שיכתוב משהו, יכתוב למטה. אם הוא ירצה להבהיר שהוא מתייחס למשהו שמישהו אחר כתב אז הוא ישתמש בציטוט.
ככה לא יהיה צורך לסרוק את כל עמודי הדיון, אלא רק לקרוא למטה את ההודעות האחרונות שהוספו.

מילי08

Well-known member
קודם כל לרוב הדיונים כאן יהיו קצרים יותר - כלומר לא יהיה למשל שרשור דיוני סדרות. כל מי שירצה לומר משהו על סדרה, יפתח הודעה ראשית.

במצב הרגיל אצלנו שרשורי דיוני סדרות ארוכים שלנו לא מצליחים להגיע ל80 הודעות. ואם אנחנו כותבים כל פעם רק על פרק אחד אז רק במצב קיצון מגיעים ל30. (למשל על פרק 4X05 כתבנו אני, את, דילן, ליאורה ועדי🐷 ואת יודעת שמקשקשים שם הרבה על פרקים של ה100. אבל עדיין הגיעו רק ל28 תגובות על הפרק.

אבל חוץ מזה לדעתי נחליט כקבוצה שאנחנו משתמשים בשרשורים כאן כשטוחים. כלומר כל מי שיכתוב משהו, יכתוב למטה. אם הוא ירצה להבהיר שהוא מתייחס למשהו שמישהו אחר כתב אז הוא ישתמש בציטוט.
ככה לא יהיה צורך לסרוק את כל עמודי הדיון, אלא רק לקרוא למטה את ההודעות האחרונות שהוספו.
סבבה, אבל נראה לי שגם ב 50 הודעות יהיה קשה להתמצא. מעבר לזה שבכל שקשור חדש, קשה יותר למצוא את ההודעות האחרונות בגלל מבנה הפורום (גם אם מהדף הראשי אני לוחצת על הסימן של הודעה חדשה, אני מגיעה לעמוד הכללי ולא להודעה החדשה עצמה. בתצוגת נייד זה בכלל לא מתאפשר כי אין סימן של ההודעה האחרונה).

כן, אני קוטרית, אבל קוטרית גאה B-|

didalf

Well-known member

ואנחנו אמורים לכל דבר להשתמש בטריקים שלך של לשמור טיוטא לצאת להכנס לא זוכרת מה כתבת שם? לא נראה לי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ואנחנו אמורים לכל דבר להשתמש בטריקים שלך של לשמור טיוטא לצאת להכנס לא זוכרת מה כתבת שם? לא נראה לי.
לא, אני בהחלט לא מצפה שתעשו את מה שאני עושה. אבל התקווה שלי היא שבעידכון הבא הם יאפשרו לעשות את זה (כלומר לכתוב בדרך שטוחה) בלי להשתמש בטריקים.

למעלה