השאלון השבועי^_^

shiran232

New member
../images/Emo54.gif../images/Emo29.gifהשאלון השבועי^_^

גם השבוע, גנוב מפורום סקרים ושאלונים. הדבר הכי יפה שעשיתם בשביל מישו? דרך שתרצו למות בה? משפט שיהיה רשום לכם על המצבה? מה דעתכם על הדוסים? פירסינג/קעקוע בתכנון: סמים- בעד או נגד: מעשנים? אם כן- איזה? דבר שמעולם לא תעשו: דבר אחד שתגיד לאמן כלשהו שאתה מעריך/מעריץ אם ייצא: " מנגנים על משו? אם כן- אז על מה? סאבלימינל- שוקו קארלו או מגניב סוף הדרך? דברים על טבעיים שאתם מאמינים בו (פיות מכשפות וכאלה): הדבר הכי מגעיל שעשיתם: דרך הכי טובה להתעורר בבוקר: שירי דיכאון- מזרחיים או בסגנון רוק? אביב גפן יפה או מכוער? הפחד הכי גדול שלכם: רגש שנוא עליכם: תכונה 1 טובה בכם: תכונה 1 רעה בכם: הדבר הכי רע שעשיתם למישו: הדבר שאתם הכי מתחרטים שעשיתם: סיוט מסוים שחוזר על עצמו? צבא- צבא הגנה לישראל או צבא הגנה למות? תתגיסו או תשתמטו? באיזה תקופה הייתם רוצים לחיות? אנשים שהייתם רוצים לדבר איתם ולא תוכלו לעולם? משאלה כוללת לעולם: הדבר הכי מיותר שהאדם המציא: שמות לילדים שלכם בעתיד? הקלות, דיסלקציה, או הפרעות למידה למיניהם? מקצוע לא טוב שלכם? מקצוע טוב שלכם? דבר שגורם לכם אושר? אנשים שהתחברתם איתם דרך האינטנרט? מילה אחת שהיית מגדיר תצמך? הזכרון ילדות הכי חזק? בנאדם שאתה שונא ממש? בנאדם שאתה אוהב ממש? סגנון לבוש שלך: ימני או שמאלני? מאמין בשלום? השיר שהכי מתאים לנסיעה: השיר הדכאוני הכי יפה שיש: שיר האהבה הכי יפה שיש: השיר האופטימי הכי יפה שיש: בעד הוצאה להורג? מקום שאתם ממש רוצים להיות בו? איך החדר שלכם נראה? מקום שאתם שומרים רק לעצמכם? תקופה בחיים שלכם שהכי הייתם רוצים לחזור אליה? בנאדם שאתם הכי מתגעגעים אליו? קשר עם המשפחה המורחבת טוב או רע? הופעות שאתם מצטערים שטרחתם ללכת אליהם? דבר מטורף שאתם רוצים לעשות כשתהיו גדולים? תהיו מוכנים למות רק בשביל? הדיסק של שהכי לא מדבר אליכם? הדיסק של שהכי כן מדבר אליכם? שינה בטבע או בבית מלון? זריחה או שקיעה? ים או בריכה? עיר או יישוב? בעתיד תגורו בארץ או לא? מקצוע שתרצו לעסוק בו? משאלה לעצמכם? זמרים יפים בעיניכם? זמרות יפות בעיניכם? משקיעים בלימודים או לא? ערוץ אהוב? סוג מוזיקה הכי שנוא עליכם? מוזיקה הכי אהוב עליכם? הרגל רע שלכם? חוש שהייתם מוותרים עליו? כוח עליון שהייתם רוצים שיהיה לכם? ביומולדת שלכם אתם שמחים או עצובים? בנאדם שהתאהבתם בו ולא יכולתם לממש? המקום שאתם הכי אוהבים בארץ? לבד או עם חברים? פחד במה? חלום ילדות? דת שלכם? ארץ שהייתם רוצים לגור בה? האם פעם פגעתם בעצמכם? צמחונים או אוכלי בשר בהמות? ריאליים או הומניים? מגמה ? טראומת ילדות? סרט אחרון שראיתם? איבר רגיש בגוף? מקרה הזוי שפעם קרה לכם? ריח אהוב: שקטים או רעשניים? הפאדיחה הכי גדולה? בעד ניתוחים פלסטיים או נגד? דבר שמושך אתכם באנשים? ההופעה הכי מרגשת שהייתם בה? הבנאדם שהכי מבין אתכם? אמונה טפלה שאתם מאמינים בה? הרגשה שחוזרת על עצמה אצלכם:

YuvalSP

New member
אני עוד מעט הולכת אז אני אענה מהרD: ../images/Emo203.gif

הדבר הכי יפה שעשיתם בשביל מישו? תשאלו את המישהו הזה. דרך שתרצו למות בה? כשאני ישנה, או כשאני נשרפת למוות לאט לאט כדי שיתעדו את זה בזון ריאלטי XD משפט שיהיה רשום לכם על המצבה? כאן קבורה יובל בלה בלה...? מה דעתכם על הדוסים? אה. פירסינג/קעקוע בתכנון: לא סמים- בעד או נגד: נגד מעשנים? אם כן- איזה? איכס._. דבר שמעולם לא תעשו: לעשן! להיות צופיפניקית! דבר אחד שתגיד לאמן כלשהו שאתה מעריך/מעריץ אם ייצא: "אני אני אוהבת אותך D::::::::" (לכל הסימפלים) מנגנים על משו? אם כן- אז על מה? אני לא מנגנת סאבלימינל- שוקו קארלו או מגניב סוף הדרך? סאמבלימינל!@#$ אני אהיה בהופעה שלהם ביום שבת XDD דברים על טבעיים שאתם מאמינים בו (פיות מכשפות וכאלה): רוחות רפאים הדבר הכי מגעיל שעשיתם: אמ. דרך הכי טובה להתעורר בבוקר: לא להתעורר בכלל! XD שירי דיכאון- מזרחיים או בסגנון רוק? -_______-" שאלה מיותרת, ברור שרוק אביב גפן יפה או מכוער? איך הוא נראה בכלל?XD הפחד הכי גדול שלכם: אין רגש שנוא עליכם: תכונה 1 טובה בכם: XD תכונה 1 רעה בכם: הדבר הכי רע שעשיתם למישו: ביסודי שברתי לחברה שלי את היד OO" (או שזה לא היה היד, אבל משהו כזה><) הדבר שאתם הכי מתחרטים שעשיתם: סיוט מסוים שחוזר על עצמו? היה לי סיוט כשהייתי בת 8 שאני משחקת עם פיל צעצוע שהיה לי ואז אנשים שחורים באים וחותכים אותנו לחתיכות קטנותXD צבא- צבא הגנה לישראל או צבא הגנה למות? לישראל...... תתגיסו או תשתמטו? אתגייס באיזה תקופה הייתם רוצים לחיות? מתי שההורים שלי חיו >>" אנשים שהייתם רוצים לדבר איתם ולא תוכלו לעולם? סבתא שלי שנפטרה?>< משאלה כוללת לעולם:שלום?XD הדבר הכי מיותר שהאדם המציא: ואוו. נממממ... אין לי מושג שמות לילדים שלכם בעתיד? לא יודעת XD הקלות, דיסלקציה, או הפרעות למידה למיניהם? OO" מקצוע לא טוב שלכם? מדעים
מקצוע טוב שלכם? מתמ' וג"ג דבר שגורם לכם אושר? מוזיקה
אנשים שהתחברתם איתם דרך האינטנרט? הרבה
מילה אחת שהיית מגדיר תצמך? הזכרון ילדות הכי חזק? שהשתנתי על הרצפה בגן T_________T בנאדם שאתה שונא ממש? DD: בנאדם שאתה אוהב ממש? הרבהD: סגנון לבוש שלך: ימני או שמאלני? אין לי דעה פוליטית
מאמין בשלום? כן... השיר שהכי מתאים לנסיעה: סאמוור אובר דה ריינבו?
השיר הדכאוני הכי יפה שיש: וולקאם טו מיי לייף
שיר האהבה הכי יפה שיש: איי קאן וייט פוראבר (זה שיר אהבה נכון?!
) השיר האופטימי הכי יפה שיש: יש הרבה בעד הוצאה להורג? כןן!@#$%^XDDDDDDDDD (האמאיריסהאמ
פשוט שכחתי את המילה הזאת שחשבת שמתחילה בנ'XD) מקום שאתם ממש רוצים להיות בו? ת"א! איך החדר שלכם נראה? מבולגןXDDD מקום שאתם שומרים רק לעצמכם? הא?OO" תקופה בחיים שלכם שהכי הייתם רוצים לחזור אליה? יסודי!!>< בנאדם שאתם הכי מתגעגעים אליו? סבתא נראה לי קשר עם המשפחה המורחבת טוב או רע? רעXDD הופעות שאתם מצטערים שטרחתם ללכת אליהם? אף פעם לא הייתי בהופעה>< דבר מטורף שאתם רוצים לעשות כשתהיו גדולים? תהיו מוכנים למות רק בשביל? הדיסק של שהכי לא מדבר אליכם? הדיסק של שהכי כן מדבר אליכם? סטיל נוט גטינג אני, של סימפל כמובןD: שינה בטבע או בבית מלון? טבעעע!! DD: חוגי סיור! ^_^ זריחה או שקיעה? זריחה.. כי לפני זה יש את השחר! ים או בריכה? בריכה עיר או יישוב? יישוב>< בעתיד תגורו בארץ או לא? ואולי אני בכלל אמות? מה זה השאלות האלה
מקצוע שתרצו לעסוק בו? אממ.. משאלה לעצמכם? זמרים יפים בעיניכם? פיייירררררר!@#$%^&*) זמרות יפות בעיניכם? משקיעים בלימודים או לא? חחחחחחחחחחXD לאXD ערוץ אהוב? זון ריאלטי
סוג מוזיקה הכי שנוא עליכם? בריטני ספירס
מוזיקה הכי אהוב עליכם? סימפל..רוק פאנק וכל אלה
הרגל רע שלכם? ._. חוש שהייתם מוותרים עליו? ריח! בזמן האחרון אני יותר מידי סובלת מריחות של סיגריות ודברים כאלה>< כוח עליון שהייתם רוצים שיהיה לכם? מלכת העולם! סתם לאXD ביומולדת שלכם אתם שמחים או עצובים? היום יש לי חצי יומולדת וחצי מצברוח. בנאדם שהתאהבתם בו ולא יכולתם לממש? אף אחד המקום שאתם הכי אוהבים בארץ? אני אחשוב על זה ואודיע לכםD: לבד או עם חברים? לבד פחד במה? לא חלום ילדות? אה. דת שלכם? יהדות(?) ארץ שהייתם רוצים לגור בה? אה.. האם פעם פגעתם בעצמכם? כן צמחונים או אוכלי בשר בהמות? בשר ריאליים או הומניים? מה זה? מגמה ? מה?XD טראומת ילדות? סרט אחרון שראיתם? לא זוכרת, עוד איזה שעה אני אראה סרטD: איבר רגיש בגוף? מקרה הזוי שפעם קרה לכם? ריח אהוב: שקטים או רעשניים? גם וגם. תלוי איפה מתי ולמה הפאדיחה הכי גדולה? בעד ניתוחים פלסטיים או נגד? נגד! דבר שמושך אתכם באנשים? ההופעה הכי מרגשת שהייתם בה? הבנאדם שהכי מבין אתכם?><" אף אחד אמונה טפלה שאתם מאמינים בה? הרגשה שחוזרת על עצמה אצלכם:

Aarieli

New member
../images/Emo224.gif|שלדג||עונהה ^^

הדבר הכי יפה שעשיתם בשביל מישו?לא'דעת >< דרך שתרצו למות בה?נראלי תוך כדי שינה או התאבדות XD (לא סתם.) משפט שיהיה רשום לכם על המצבה?אהמ, אריאל ***** תבאו לבקר ^^ מה דעתכם על הדוסים?אהמ,אין דעה מגובשת כלאחד הוא דוס שונה
פירסינג/קעקוע בתכנון:אהמ,,אולי עוד שניה ספטום או סיידליפ ..:) סמים- בעד או נגד:אהמ... נגד. מעשנים? אם כן- איזה?לאא!! פייככססס! דבר שמעולם לא תעשו:יסיים קשר עם אחד מהחברים שלי (כמה שאני שונאת אותם (בצחוק.)אני לא יכולה..><) דבר אחד שתגיד לאמן כלשהו שאתה מעריך/מעריץ אם ייצא: בוא נתמזמז ..(XDDD)..תלמד אותי..XDלגארד לטו.. XD מנגנים על משו? אם כן- אז על מה?לא אבל רוצה או על גיטרהאו תופים... סאבלימינל- שוקו קארלו או מגניב סוף הדרך?בררררנייייי!!!! סבלימינינל מכווערההה D: דברים על טבעיים שאתם מאמינים בו (פיות מכשפות וכאלה):"אני מאמין בפיות,בפיית אני מאמיין" לאסתם, בפיטר פןן D: הדבר הכי מגעיל שעשיתם:מלא'מלא.. דרך הכי טובה להתעורר בבוקר:לקווום לבד בתחילת החוופש הגדולל :) שירי דיכאון- מזרחיים או בסגנון רוק?רווווק!! אביב גפן יפה או מכוער?אביב גפפפן הוא כווסיתת D: הפחד הכי גדול שלכם:לאבדאנשים קרובים רגש שנוא עליכם:להרגיש לבד.. תכונה 1 טובה בכם:..>< תכונה 1 רעה בכם:...>< הדבר הכי רע שעשיתם למישו:נולדתי ..XD הדבר שאתם הכי מתחרטים שעשיתם:ואיי היום חשבתי על זהה..כשהייתי צריכה לבחור בין שתיי חברות הכי הכי טובוות!! סיוט מסוים שחוזר על עצמו ? עזבוו XDD צבא- צבא הגנה לישראל או צבא הגנה למות?ללונדוון XD חח יש כזה דבר?! לישראל לישראל ..E: תתגיסו או תשתמטו?להתגיסס!! באיזה תקופה הייתם רוצים לחיות? לפני 6 שנים לשנוות הכל!!! אנשים שהייתם רוצים לדבר איתם ולא תוכלו לעולם?ג'ארד לטו..וסבא שלי
משאלה כוללת לעולם:להיות מאוושרת +2 לטוים קטנים לידי D: הדבר הכי מיותר שהאדם המציא:חלבה : בעע!! שמות לילדים שלכם בעתיד?גורדן וגל בע"ה ^^ הקלות, דיסלקציה, או הפרעות למידה למיניהם?הא? מקצוע לא טוב שלכם?הרווב.. מקצוע טוב שלכם?תאטרון רחוב ותנ"ך.. דבר שגורם לכם אושר?אישי מידיי ^^ אנשים שהתחברתם איתם דרך האינטנרט?ואיי מלא...^^ מילה אחת שהיית מגדיר תצמך?אהמ...מדרדרת ל....מוזרות במילים אחרות XD הזכרון ילדות הכי חזק?כשהייתי בגן חלמתי שאני מדברת עם הבובות שליי וסיפרתי את זה לגננת ולעודכמה ילדים בשולחן עגול צהבהב כזה XD בנאדם שאתה שונא ממש?פיי מלאאאאאאאאא!! בנאדם שאתה אוהב ממש?מאיפה להתחיל!?!? בתכלס אחותי הגדולה *וגארד לטו ואותך XDD* סגנון לבוש שלך:לא מוגדר XD ימני או שמאלני? >< מאמין בשלום?יאאאפפ D: השיר שהכי מתאים לנסיעה:פרום יסטרדאייD: השיר הדכאוני הכי יפה שיש:i'm just a kid שיר האהבה הכי יפה שיש:את לא לבד-בוטן מתוק בקרקס .. 3> השיר האופטימי הכי יפה שיש:אהמ.. לא יודעת ברנייXDDD בעד הוצאה להורג?תלוי למי ... מקום שאתם ממש רוצים להיות בו?בהופעה ש ל30 <כהה אני מכורה גם ל30 למטומטם שלא שם לבבXDD סליחה מטומטם..שוב סליחה XD> איך החדר שלכם נראה?חראא!! מקום שאתם שומרים רק לעצמכם?שירותים XD תקופה בחיים שלכם שהכי הייתם רוצים לחזור אליה?כיתה א'.. בנאדם שאתם הכי מתגעגעים אליו?אהמ.. אליי שהכל היה טוב ויפה .. קשר עם המשפחה המורחבת טוב או רע?אהמ.. רע ... הופעות שאתם מצטערים שטרחתם ללכת אליהם?אין כזה אבל אני מצתערת שהלכתי להופעה של פרויקט ביפ >< דבר מטורף שאתם רוצים לעשות כשתהיו גדולים?מלא דברים .. צניחה חופשית,לצבוע ת'שיער למלא'מלא צבעים וכמה פרסינגים D: תהיו מוכנים למות רק בשביל?שהמשפחה שלי תהיה מאוושרת D: הדיסק של שהכי לא מדבר אליכם? של מי?! הדיסק של שהכי כן מדבר אליכם? לא יודעת שינה בטבע או בבית מלון?בית מלוון (סעעמק עוד כמה ימים טיול למכתש רמוןן >< אני ישנה באוהלייםם!! ><) זריחה או שקיעה?שקיעה!! ים או בריכה?ים! עיר או יישוב?עיר! בעתיד תגורו בארץ או לא?אהמ.. לא יודעת ... מקצוע שתרצו לעסוק בו? משאלה לעצמכם? זמרים יפים בעיניכם?מלאא!! זמרות יפות בעיניכם?אהמ..איימי לי או איך שלא קוראים לה XD משקיעים בלימודים או לא?לא כ"כ ... ערוץ אהוב? ביפ, הילדים,MTV וניק... סוג מוזיקה הכי שנוא עליכם? מוזיקה הכי אהוב עליכם? הרגל רע שלכם? חוש שהייתם מוותרים עליו? כוח עליון שהייתם רוצים שיהיה לכם? ביומולדת שלכם אתם שמחים או עצובים? בנאדם שהתאהבתם בו ולא יכולתם לממש? המקום שאתם הכי אוהבים בארץ? לבד או עם חברים? פחד במה? חלום ילדות? דת שלכם? ארץ שהייתם רוצים לגור בה? האם פעם פגעתם בעצמכם? צמחונים או אוכלי בשר בהמות? ריאליים או הומניים? מגמה ? טראומת ילדות? סרט אחרון שראיתם? איבר רגיש בגוף? מקרה הזוי שפעם קרה לכם? ריח אהוב: שקטים או רעשניים? הפאדיחה הכי גדולה? בעד ניתוחים פלסטיים או נגד? דבר שמושך אתכם באנשים? ההופעה הכי מרגשת שהייתם בה? הבנאדם שהכי מבין אתכם? אמונה טפלה שאתם מאמינים בה? הרגשה שחוזרת על עצמה אצלכם: אנייסיים עוד מאט

Fuck A dog XD

New member
../images/Emo90.gif עונה D::

מה שאני לא יודעת אני פשוט לא כותבת כי אין לי כוח כל פעם לכתוב מחדש XD *עצלנית* הדבר הכי יפה שעשיתם בשביל מישו? עשיתי הרבה אבל לא זוכרת. דרך שתרצו למות בה? ללכת לישון ולא לקום משפט שיהיה רשום לכם על המצבה? מה דעתכם על הדוסים? אשר חמוד D: את השאר לא כ"כ אוהבת
חחחחח פירסינג/קעקוע בתכנון: לא סמים- בעד או נגד: ברור שנגד
מעשנים? אם כן- איזה? לא מעשנת
דבר שמעולם לא תעשו: אעשן.. סיגריות\ סמים.. זה מגעיל דבר אחד שתגיד לאמן כלשהו שאתה מעריך/מעריץ אם ייצא: "איי לוב יוווווווו!@$@#&@$!@#@ אעעעעעעעע תביא לי חתימההההה אני רוצה תמונהההההה* וכו'
מנגנים על משו? אם כן- אז על מה? יש לי אקוסטית אבל אני לא ממש מנגנת בה XD סאבלימינל- שוקו קארלו או מגניב סוף הדרך? לא הבנתי דברים על טבעיים שאתם מאמינים בו (פיות מכשפות וכאלה): הדבר הכי מגעיל שעשיתם: אהההההה דרך הכי טובה להתעורר בבוקר: כשפייר מעיר אותי
*השליות* שירי דיכאון- מזרחיים או בסגנון רוק? עדיף רוק
אביב גפן יפה או מכוער? מזעזע XDD הפחד הכי גדול שלכם: שאני אאבד מישהו שחשוב לי רגש שנוא עליכם: עצבות ]: תכונה 1 טובה בכם: עקשנות תכונה 1 רעה בכם: עקשנות הדבר הכי רע שעשיתם למישו: לא יודעת היה כמה ביסודי
הדבר שאתם הכי מתחרטים שעשיתם: יש כמה דברים שלא כ"כ משמעותיים עכשיו. סיוט מסוים שחוזר על עצמו? X צבא- צבא הגנה לישראל או צבא הגנה למות? לישראל
תתגיסו או תשתמטו? אתגייס כמו כולם
באיזה תקופה הייתם רוצים לחיות? אהה אנשים שהייתם רוצים לדבר איתם ולא תוכלו לעולם? אה משאלה כוללת לעולם: שאני אהיה בהופעות של להקות שאני מעריצה D: הדבר הכי מיותר שהאדם המציא: אה שמות לילדים שלכם בעתיד? עומר\עומרי\תומר, לבת אריאל *-* הקלות, דיסלקציה, או הפרעות למידה למיניהם? X מקצוע לא טוב שלכם? אה מקצוע טוב שלכם?אה דבר שגורם לכם אושר? שירים אנשים שהתחברתם איתם דרך האינטנרט? יש ^^ מילה אחת שהיית מגדיר תצמך? עקשנית XD הזכרון ילדות הכי חזק? יש המון בנאדם שאתה שונא ממש? יש בנאדם שאתה אוהב ממש? יש המון D: סגנון לבוש שלך: ספורטיבי פול אנד בר כזה XD ימני או שמאלני? לא מעניין אותי מאמין בשלום? כן השיר שהכי מתאים לנסיעה: איזה נסיעה? XD השיר הדכאוני הכי יפה שיש: Avril Lavigne - My happy ending שיר האהבה הכי יפה שיש: SP - I can wait forever השיר האופטימי הכי יפה שיש: McFly - Smile
בעד הוצאה להורג? כן מקום שאתם ממש רוצים להיות בו? ניו יורק [= איך החדר שלכם נראה? יפה חחחחח
מקום שאתם שומרים רק לעצמכם? תקופה בחיים שלכם שהכי הייתם רוצים לחזור אליה? לפני ההופעה בנאדם שאתם הכי מתגעגעים אליו? יש כמה.. קשר עם המשפחה המורחבת טוב או רע? ממש טוב ^^ הופעות שאתם מצטערים שטרחתם ללכת אליהם? הייתי רק בשל סימפל ובחיים לא מצטערת זה היה היום הכי טוב בעולם D: דבר מטורף שאתם רוצים לעשות כשתהיו גדולים? תהיו מוכנים למות רק בשביל? המשפחה הדיסק של שהכי לא מדבר אליכם? אממממ הדיסק של שהכי כן מדבר אליכם? נראהלי שהשני של סימפל. שינה בטבע או בבית מלון? בית מלון D:: זריחה או שקיעה? זריחה D: ים או בריכה? בריכה D:: עיר או יישוב? עיר בעתיד תגורו בארץ או לא? אה נראה לי שאני אהיה שנה - שנתיים בחו"ל ואחזור D: מקצוע שתרצו לעסוק בו? עוד לא יודעת ^^ משאלה לעצמכם? זמרים יפים בעיניכם? טוב: דריק,פייר,ג'ארד לטו,ג'ואל,דאגי[נחשב^^],דני,טום דה לונג' אהה יש עוד D: זמרות יפות בעיניכם? אבריל!!!! D: משקיעים בלימודים או לא? כן ערוץ אהוב? ביפ סוג מוזיקה הכי שנוא עליכם? מזרחית ומטאל מוזיקה הכי אהוב עליכם? Pאנק,Pאנק-רוק,Pאנק-פופ ^^ הרגל רע שלכם? חוש שהייתם מוותרים עליו? שום חוש כוח עליון שהייתם רוצים שיהיה לכם? שהייתי יכולה להיות בכל מקום ולא היו שמים לב אליי. ביומולדת שלכם אתם שמחים או עצובים? שמחים!! D: בנאדם שהתאהבתם בו ולא יכולתם לממש? אתם גם רוצים שמות?!XD המקום שאתם הכי אוהבים בארץ? נמל ת"א
לבד או עם חברים? אה יש לי קטעים. פחד במה? יש חלום ילדות? לא זוכרת דת שלכם? ערקית [= ארץ שהייתם רוצים לגור בה? ניו יורק האם פעם פגעתם בעצמכם? לא חושבת צמחונים או אוכלי בשר בהמות? אוכלי בשר
ריאליים או הומניים? מהזה? מגמה ? תיאטרון טראומת ילדות? רוחות שדים חושך וכאלה
סרט אחרון שראיתם? אמממ נראה לי שבעל מזדמן. איבר רגיש בגוף? מותניים חחחחח מקרה הזוי שפעם קרה לכם? היו
ריח אהוב: בושם MIRACLE
שקטים או רעשניים? שקטים הפאדיחה הכי גדולה? לא זוכרת בעד ניתוחים פלסטיים או נגד? כל אחד שיעשה מה שבא לו. אבל דיי נגד... דבר שמושך אתכם באנשים? עיניים ההופעה הכי מרגשת שהייתם בה? סימפל כמובן D:: הבנאדם שהכי מבין אתכם? בת דודה וחברה [= אמונה טפלה שאתם מאמינים בה? הרגשה שחוזרת על עצמה אצלכם: וואי יש לי הרבה כאלה

nofnof12

New member
עונה...

הדבר הכי יפה שעשיתם בשביל מישו? לא יודעת כרגע... דרך שתרצו למות בה? בדרך הטבעית (= משפט שיהיה רשום לכם על המצבה? לא יודעת... מה דעתכם על הדוסים?מעדיפה לא לדבר על זה בפורום (= פירסינג/קעקוע בתכנון: מתה לעשות קעקוע אבל לפני חודש בערך גיליתי שזה בלי הרדמה וויתרתי (אני ממש מפחדת ממחטים ולאלה שעולה להם השאלה בראש אז איך עשית חורים- לא עשיתי) סמים- בעד או נגד: בעד בכמות קטנה (זה לא מזיק ואפילו בריא) מעשנים? אם כן- איזה? לא דבר שמעולם לא תעשו: אממ.. קעקוע P: דבר אחד שתגיד לאמן כלשהו שאתה מעריך/מעריץ אם ייצא:הוו... שאני חושבת שהוא כותב מאוד יםה ואני מאוד אוהבת את המוסיקה שלו מנגנים על משו? אם כן- אז על מה? גיטרה, אורגן וממש ממש קצת על תופים סאבלימינל- שוקו קארלו או מגניב סוף הדרך? הא?! דברים על טבעיים שאתם מאמינים בו (פיות מכשפות וכאלה): מישהו ששומר עליך הדבר הכי מגעיל שעשיתם: תלוי באיזה מובל המגעיל דרך הכי טובה להתעורר בבוקר: לשים צלצול של דיסקו ואת הפלאפון רחוק ממך ככה תהיה חייב לקום שירי דיכאון- מזרחיים או בסגנון רוק? רוק ברור אביב גפן יפה או מכוער? המראה- מכוער אבל זה לא מה שחשוב.. המוסיקה- מדהימה! הפחד הכי גדול שלכם: פחד רציני מהמוות פחד סתם ממחטים רגש שנוא עליכם: קנאה תכונה 1 טובה בכם: משתדלת לעזור תמיד במה שאני יכולה תכונה 1 רעה בכם: קנאית הדבר הכי רע שעשיתם למישו: אממ.. הייתה איזו פעם אחד שממש קינאתי בבת דודה שלי במשהו שיש לה אז לקחתי לב אותו... הדבר שאתם הכי מתחרטים שעשיתם: סמכתי על אנשים מסויימים סיוט מסוים שחוזר על עצמו? סיטואציה מוזרה... זה יום העצמאות ויש חגיגות והכל ואז יש מכשה כמו זאת מהיפיפייה הנרדמת על סוד שחור ושרביט שרוצה להרוד אנשים ואני מנסה לעצור אותה ומפילה אותה מהסוס ואז היא באה לעשות לי משו וזה הרגע שבו התעוררתי... חלום מוזר אבל מפחיד.. צבא- צבא הגנה לישראל או צבא הגנה למות? אוו.. שאלה קשה תתגיסו או תשתמטו? אתגייס באיזה תקופה הייתם רוצים לחיות?התקופה שאני חיה בה מתאימה לי מאוד אנשים שהייתם רוצים לדבר איתם ולא תוכלו לעולם? אין לי מושג.... משאלה כוללת לעולם: אממ.. -- הדבר הכי מיותר שהאדם המציא: לא יודעת שמות לילדים שלכם בעתיד? כשנגיע לרגע נראה כבר... הקלות, דיסלקציה, או הפרעות למידה למיניהם? יש משו שנקרא חרדת מבחנים ונראה לי שיש לי את זה אבל זה לא משו בדוק. מקצוע לא טוב שלכם? גיאומטריה מקצוע טוב שלכם? אלגברה דבר שגורם לכם אושר? ---- אנשים שהתחברתם איתם דרך האינטנרט? לא ממש יצא לי עדיין מילה אחת שהיית מגדיר תצמך? אין לי.. הזכרון ילדות הכי חזק? יש הרבה... אין לי כוח לרשום (עצלות יתר) בנאדם שאתה שונא ממש? לא יודעת בנאדם שאתה אוהב ממש? משפחה, חברות סגנון לבוש שלך: אממ... רגיל? ימני או שמאלני? שמאלנית מאמין בשלום? כן השיר שהכי מתאים לנסיעה: כל שיר שאתה אוהב השיר הדכאוני הכי יפה שיש: Save You נחשב לדיכאוני? שיר האהבה הכי יפה שיש: אווו יש מלא... לא יכולה לבחור השיר האופטימי הכי יפה שיש: שירים מסדרות למיניהם של כריס מורנה בעד הוצאה להורג? לא מקום שאתם ממש רוצים להיות בו? ארצות הברית איך החדר שלכם נראה? צבוע בכתום, ספרייה עם שולחן........ מקום שאתם שומרים רק לעצמכם? לא עולה לי לראש אחד כזה תקופה בחיים שלכם שהכי הייתם רוצים לחזור אליה? כיתה ו בנאדם שאתם הכי מתגעגעים אליו? לא יודעת... הרבה קשר עם המשפחה המורחבת טוב או רע? לא ממש בקשר איתם הופעות שאתם מצטערים שטרחתם ללכת אליהם? אין כאלה דבר מטורף שאתם רוצים לעשות כשתהיו גדולים? טיול מסביב לעולם תהיו מוכנים למות רק בשביל? אני אהיה מוכנה למות בשביל אנשים שאני אוהבת. הדיסק של שהכי לא מדבר אליכם? בריטני ספירס וכל הזמרות האלה למיניהן הדיסק של שהכי כן מדבר אליכם? SP שינה בטבע או בבית מלון? תלוי מתי ועם מי זריחה או שקיעה? שקיעה ים או בריכה? שניהם (= עיר או יישוב? אף פעם לא גרתי ביישוב ככה שאני לא יכולה לדעת בעתיד תגורו בארץ או לא? סביר להניח שכן מקצוע שתרצו לעסוק בו? פסיכולוגיה משאלה לעצמכם? --- זמרים יפים בעיניכם? --- זמרות יפות בעיניכם? --- משקיעים בלימודים או לא? כן ערוץ אהוב? ביפ (רק בגלל חברים רק חבל שיש לי יס) סוג מוזיקה הכי שנוא עליכם? מזרחית מוזיקה הכי אהוב עליכם? פאנק רוק הרגל רע שלכם? לגזוז ציפורניים, לדבר יותר ממה שאני אמורה חוש שהייתם מוותרים עליו? שום חוש כוח עליון שהייתם רוצים שיהיה לכם? --- ביומולדת שלכם אתם שמחים או עצובים? שמחים מאוד!!! אני סופרת גם שעות עד ליומולדת!! בנאדם שהתאהבתם בו ולא יכולתם לממש? --- המקום שאתם הכי אוהבים בארץ? תל אביב ואילת לבד או עם חברים? עם חברים ברור פחד במה? אין חלום ילדות? --- דת שלכם? יהודייה?! ארץ שהייתם רוצים לגור בה? שוויץ או צרפת האם פעם פגעתם בעצמכם? כן צמחונים או אוכלי בשר בהמות? אוכלת בשר לפעמים ריאליים או הומניים? --- מגמה ? אין לי עדיין מגמות טראומת ילדות? לא רוצה לדבר על זה סרט אחרון שראיתם? בכללי הכלה של החבר שלי איבר רגיש בגוף? --- מקרה הזוי שפעם קרה לכם? חיכיתי לאחותי בתל אביב ובא אליי איזה איש והתחיל להגיד לי שהוא חולה בסכיזופניה וכל מיני דברים על זה ושאל אותי אם אני מוכנה לתרום כסף כדי לטפל בזה... זה היה ממש מפחיד!!!!! ריח אהוב: לא יודעת שקטים או רעשניים? רעשניים הפאדיחה הכי גדולה? גם על זה אני לא רוצה לדבר בעד ניתוחים פלסטיים או נגד? בעד... מי שרוצה להיות מלאכותי ומזוייף שיהיה לו בכיף (= דבר שמושך אתכם באנשים? עיניים ההופעה הכי מרגשת שהייתם בה? מרגשת? אין לי מושג הבנאדם שהכי מבין אתכם? יש כל מיני אמונה טפלה שאתם מאמינים בה? לא עולה לי לראש עכשיו הרגשה שחוזרת על עצמה אצלכם: ----

AvrilForEver

New member
אניייייי../images/Emo3.gif

הדרך הכי יפה שעשיתם בשביל מישהו: נסעתי באוטובוס מקצה אחד של העיר לשני בשביל לקנות מלא מלא בלונים לחברה שלי כי היה לה יומולדת ואחר כך עשיתי לה הפתעה בביצפר שלה:) דרך שתרצו למות בה: זקנה משפט שיהיה רשום עליכם במצבה: עכשיו אתם שואלים אותי...? מה דעתכם על הדוסים: אנשים טובים פירסינג או קעקוע בתכנון: לא מתכננת לעשות:) סמים-בעד או נגד: נגד-זה ממכר ואחר כך לא יהיה טוב בחיינו! מעשנים?: לא דבר שמעולם לא תעשו: צניחה חופשית דבר אחד שתגיד לאמן כלשהו שאתה מעריץ אם ייצא: אתה מדהים ואני חולה על המוסיקה שלך. מנגנים על משהו? אם כן אז על מה?: על פסנתר סאבלימינל-שוקו קארלו או מגניב סוף הדרך?: שוקו קארלו דברים על טבעיים שאתם מאמינים בו: אין הדבר הכי מגעיל שעשיתם: צבעתי את הבית באודם(את כל הקירות באדום) כשהייתי קטנה חחח..אין אני כשרונית דרך הכי טובה להתעורר בבוקר: לשים איזה שיר של סימפל שירי דיכאון-מזרחיים או בסגנון רוק: בסגנון רוק אביב גפן יפה או מכוער: מכוערררר הפחד הכי גדול שלכם: למות רגש שנוא עליכם: ביישנות תכונה אחת טובה בכם: חברותית תכונה אחת רעה בכם: ביישנית:) הדבר הכי רע שעשיתם למישהו: פתחתי קהילה על ילדה שאני לא סובלת בשכבה במקושרים וזה קרה לפני שבועיים. הדבר שאתם הכי מתחרטים שעשיתם: שלא למדתי ברצינות בשבוע האחרון וגם בטח יראו את זה באחד המבחנים:( סיוט מסויים שחוזר על עצמו: שאני והאקס שלי עוד חברים והוא מתנהג אלי רע:( צבא-צבא הגנה לישראל או צבא הגנה למות? צבא הגנה למות תתגייסו או תשתמטו: אתגייס באיזה תקופה הייתם רוצים לחיות: הייתי רוצה לחיות כבר שאני אהיה בת 18 ואוכל לעשות כל מה שבא לי חחח אנשים שהייתם רוצים לדבר איתם ולא תוכלו לעולם? ילד אחד מהשכבה משאלה כוללת לעולם: למצוא אהבה אמיתית שתחזיק מעמד! הדבר הכי מיותר שהאדם המציא: אין לי שמץ שמות לילדים שלכם בעתיד: יש הרבה שמות יפים הקלות, דיסלקציה, או הפרעות למידה למיניהם: יש לי הקלות כמו הערכת זמן+דף נוסחאות+שימוש במילונית באנגלית XD מקצוע לא טוב שלכם: תרבות עם עולם מקצוע טוב שלכם: לשון, ספרות דבר שגורם לכם אושר: ריקוד אנשים שהתחברתם איתם דרך האינטרנט: גל, עומרי מילה אחת שהיית מגדיר את עצמך: אכפתי הזיכרון ילדות הכי חזק: כשגרתי בבת ים, תמיד כשהייתי יוצאת לשחק בגינה השכן היה משפריץ עלי מים עם צינור והייתי כל כך נהנית חחח=] בנאדם שאתה שונא ממש: סיון, קורין בנאדם שאתה אוהב ממש: לירון סגנון לבוש שלך: ג'ינס וקפוצון מאמין בשלום: כהה ברור השיר שהכי מתאים לנסיעה: I can wait forever מתה על השיר הזה השיר הדכאוני הכי יפה שיש: save you שיר מדהים ואני בוכה כשאני שומעת אותו
שיר האהבה הכי יפה שיש: My Heart Will Go On השיר האופטימי הכי יפה שיש: לא יודעת בעד להוצאה להורג: לא מקום שאתם ממש רוצים להיות בו: אוסטריה, גרמניה. איך החדר שלכם נראה: יש לי מיטה וחצי סגולה, ספרייה, ארון חום, פופים וצבוע בסגול בהיר. מקום שאתם שומרים רק לעצמכם: ים תקופה בחיים שלכם שהכי הייתם רוצים לחזור אליה: כיתה ח בנאדם שאתם הכי מתגעגעים אליו: לירון-חברה שלי והיא לומדת בביצפר אחר עכשיו:( קשר עם המשפחה המורחבת טוב או רע: רע הופעות שאתם מצטערים שטרחתם ללכת אליהם: אין כאלו דבר מטורף שאתם רוצים לעשות כשתהיו גדולים: לא עולה לי כלום עכשיו...כשיגיע הזמן אני אחליט! הדיסק של הכי לא מדבר אליכם: איימי הזאתי גם כן לא יודעת לשיר הדיסק של הכי מדבר אליכם: דיסקים של אבריל שינה בטבע או בבית מלון: בבית מלון כי פחות קר זריחה או שקיעה: שקיעה ים או בריכה: ים עיר או ישוב: עיר בעתיד תגורו בארץ או לא: אני אגור בארץ מקצוע שתרצו לעסוק בו: מוזיקה, מנכלית של איזו חברה:) משאלה לעצמכם: להצליח בלימודים זמרים יפים בעיניכם: ישראל בר און, שי גבסו, הראל סקעת. זמרות יפות בעיניכם: אבריל, ג'ורדין. משקיעים בלימודים או לא: בשבוע האחרון לא ערוץ אהוב: ניקולודיאון סוג המוזיקה הכי שנוא עליכם: מזרחית מוזיקה הכי אהוב עליכם: רוק הרגל רע שלכם: לא יודעת חוש שהייתם מוותרים עליו: אין כזה ביומולדת שלכם אתם שמחים או עצובים: ברור ששמחים:) בנאדם שהתאהבתם בו ולא יכולתם לממש: צאק מסימפל המקום שאתם הכי אוהבים בארץ: אילת.... לבד או עם חברים: לבד..אני יותר מידי עם חברים בזמן האחרון פחד במה: יש כמו שהיה לי השבוע בהופעה בריקוד חחח
חלום ילדות: להיות כמו לואיסנה מהמורדים חחח דת שלכם: יהודיה ארץ שהייתם רוצים לגור בה: איטליה האם פעם פגעתם בעצמכם: תלוי איזו.. מצחונים או אוכלי בשר בהמות: אוכלי בשר...זה אחד הדברים הטעימים ריאליים או הומונימיים: הומונימיים-מודה באשמה מגמה: מדעי הסביבה טראומת ילדות: שומרת את זה לעצמי סרט אחרון שראיתם: דמדומים-היום ראיתי וזה הסרט הכי יפה שראיתי עד עכשיו ואני כל כך מושפעת ממנו איבר רגיש בגוף: רגליים מקרה הזוי שפעם קרה לכם: נשרף לי השיער בכיתה ז' מניסוי במדעים וחצי מהשיער שלי עלה באש ורצתי לשירותים לשטוף...זה היה כזה מפחיד שקטים או רעשניים: רעשניים הפאדיחה הכי גדולה: להתחיל עם בן שגדול ממך בשנה חח בעד ניתוחים פלסטיים או נגד: בעד דבר שמושך אותכם באנשים: גוף ההופעה הכי מרגשת שהייתם בה: ההופעה של סימפל כל כך התרגשתי=] הבנאדם שהכי מבין אותכם: לירון ומור אמונה טפלה שאתם מאמינים בה: כשנשברת לך מראה אז יש לך 7 שנים מזל רע הרגשה שחוזרת על עצמה אצלכם: אהבה:)

למעלה