מיקי אבידן

• פותח הנושא blzvi
  • פורסם בתאריך

arseny92

Well-known member
מנהל
מעניין, אני רואה רק את התגובה השניה שכתבת עם העריכה של אזכור מספר ההודעה שמחקת (וכן יכול גם לצפות בהיסטריה של עריכת ההודעה על גרסאותיה)
אז אכן את ההודעה הראשונה שמחקת, מחקת לצמיתות

כשל הגדרת הרשאות קבוצת המשתמשים אשר אמור להיות מטופל ודחוף
אומנם למנהל יש אופציה של בחירה ב-"שחזר הודעות", אין בה טעם אם משתמשים מוחקים תוכן לצמיתות ואין מה לסמן לשחזור
וכאשר מנהל מוחק הודעה דרך הניהול, המערכת אמורה היתה לתת אפשרות בחירה באיזה אופן למחק את ההודעה/הנושא (לצמיתות או חלקה), אך זה לא מופיע...

עריכה: וכעת מחקת גם את ההודעה השנייה שלך
@HelpSupport אוקי, תפוז תיקנו את ההרשאות, מסתבר שמשתמש לא מוחק בפועל, אז לי זה נראה ככה (לא הייתה קודם גישה לצפייה של הודעות מחוקות למרות קיום של הרשאת שחזור הודעות (הרשאה שלא הייתה פועלת כי לא ניתן היה לצפות במחוקות מלכתחילה). כמו כן שים לב כי יש Undelete):

screenshot 2020-07-13 065.png screenshot 2020-07-13 066.png

יש לציין שזה פועל רק למנהל, כל אחד בפורום שלו בלבד, למשל כאן בפורום אופיס אני משתמש רגיל ולא יכול לצפות במחוקות (אם היו), אבל מיקי יכול (אם לכלל המנהלים טיפלו בהרשאות)
מוגבל לכל נושא בנפרד, ברשימת הנושאים אין חיווי (אלא רק אם כל הנושא נמחק), אם מחקו תגובות ספציפיות, צריך להכנס לנושא, כך שמנהל אפילו יכול להיות לא מודע לכך שמשתמש מחק הודעה איפשהו עד שהמנהל יראה את הנושא שוב (עקרונית המנהל יכול גם לתת למשתמש נקודות אזהרה על מחיקה שלא כדין אם יראה הודעה כזו, אך עוד לא הוגדרה מערכת הגבלת הרשאות משתמש על סמך ניקוד זה (נניח לשלול אפשרות להגדיר תמונה וחתימה אם ניתנה נקודת אזהרה אחת למשל), ובכלל כל השימוש במערכת תיצטרך נהלים חדשים)

אה כן, אם ההודעה נערכה, יש
screenshot 2020-07-13 067.png screenshot 2020-07-13 068.png

נערך לאחרונה ב:

HelpSupport

Active member
@arseny92
זה שמנהל באותו פורום יכול לראות הודעות שנמחקו ע"י הגולשים שייצרו אותם זה יפה, אבל יש בעיה אתית עם המחיקה ועם עריכה בלתי מוגבלת בזמן.
ניחא, גולש מוחק הודעה שלו שאין לה תגובה תחתיה, אבל כשגולש יכול למחוק הודעה ויש תחתיה תגובה זו בעיה.

HelpSupport

Active member
כמובן שאפשר - אבל אי אפשר לערוך הודעות ו/או למקם אותן ב'פתילים' אחרים ו/או למחוק הודעות ו/או לחסום גולשים....
אתה מתכוון לשוטרע !!!
דרך-אגב במערכת החדשה אני יכול למחוק הודעה שאני פתחתי ללא בעיה.

אחרי שתגיב להודעה זו אנסה למחוק הודעה שלי מכאן ->

arseny92

Well-known member
מנהל
אתה מתכוון לשוטרע !!!

הודעות אשר נמחקו יזום על ידי משתמש ממשיכות להיות נגישות למנהל עם הרשאות בפורום, לפחות אמורים כך, הגב בנושא הנעוץ בפורום תח"צ, ואז מחק ונבדוק אם אכן כך...

arseny92

Well-known member
מנהל
מחקתי - אני לא רואה את ההודעה.
מעניין, אני רואה רק את התגובה השניה שכתבת עם העריכה של אזכור מספר ההודעה שמחקת (וכן יכול גם לצפות בהיסטריה של עריכת ההודעה על גרסאותיה)

אומנם למנהל יש אופציה של בחירה ב-"שחזר הודעות", אין בה טעם אם משתמשים מוחקים תוכן לצמיתות ואין מה לסמן לשחזור
וכאשר מנהל מוחק הודעה דרך הניהול, המערכת אמורה היתה לתת אפשרות בחירה באיזה אופן למחק את ההודעה/הנושא (לצמיתות או חלקה), אך זה לא מופיע...

נערך לאחרונה ב:

מיכאל אבידן

Member
מנהל

וכעת אני מקבל כמה מיילים על תגובות בפורום - אותן אני לא רואה בממשק החדש.

היה ומישהו הוסיף אותן לממשק הישן - אין לי דרך (או שאינני יודע כיצד( לחזור לממשק הישן...

ד"א, גם ציטוט ההודעה שעליה אני מגיב לא פועל...

arseny92

Well-known member
מנהל
וכעת אני מקבל כמה מיילים על תגובות בפורום - אותן אני לא רואה בממשק החדש.

היה ומישהו הוסיף אותן לממשק הישן - אין לי דרך (או שאינני יודע כיצד( לחזור לממשק הישן...

ד"א, גם ציטוט ההודעה שעליה אני מגיב לא פועל...
הציטוט פועל אך לא מוצג בגלל התצוגה העצית
גילוי נאות גם לא מאפשר להציג כמה ציטוטים או ציטוט בתוך ציטוט בהודעה אחת אם חפץ על המשתמש לכתוב בעריכת bbcode מתקדמת

איפה תווית המנהל שלך?

מיכאל אבידן

Member
מנהל
אתה מתכוון לשוטרע !!!

אני מניח שהנהלת 'תפוז' לא התכוונה לאפשר לגולשים לערוך ו/או למחוק הודעה - ולו בגלל הסיבה שהם מנעו זאת בעבר (מסיבות שמירה על טוהר הדיונים והוצאת דיבה).

היה וכך הוא - המערכת החדשה עדיין בהרצה ומן הסתם יחלו עוד שינויים כאלה ואחרים...

למעלה