המלצה לשירותי טלויזיה ותקשורת

talnop

Member
היום עיקר השירותים שלנו ניתנים דרך פרטנר.
2 קווים ניידים+ספק ותשתית (סיב)+ונייח.
בנוסף נטפליקס ויס.

השירותים של יס מאוד יקרים . אני מחפש דרך להוזיל את הטלויזיה.

יס הציעו לבטל את הממירים הישנים ולעבור ליס+ באפליקציה בלבד במחיר נמוך של 70 שקל לחודש ממה שאני משלם היום עם 2 ממירים. (220)
לחילופין הציעו שירות של סטינג TV. מישהו מכיר את השירות הזה? איך מבחר התוכן? ספורט, אוכל, סרטים וסדרות וVOD? (סטינג במחיר של 79 לחודש לשנה ואחר"כ 99 לחודש)
יס הציעו 3 חודשים נטפליקס ודיסני חינם. לאחר מכן, נטפליקס יעלה לי 54 מחיר רגיל (מחויב בחשבונית יס). דיסני יבוטל

מצד שני - פרטנר הציעו לי חבילה מלאה כוללת כאשר כל שירותי התקשורת יהיה מולם. מחיר מיוחד שחוסך לי 125 שקל בחודש (!) שזה המון (נייד נייח ספק תשתית TV ונטפליקס). נטפליקס כלול במחיר כולל מגדיל טווח ו2 ממירים אנדרואיד.
העניין שהבחורה ששוחחתי איתה לא הייתה מקצועית בכלל, לא ידעה מה היא מוכרת, ואיזה תוכן. גרם לי לחשוש מעט לגבי השירות והאיכות. כשפרטנר הושקה התחברנו ועזבנו אחרי כחודש, אני מניח שהשירות השתפר מאז ההשקה.

הבעיה שבפרטנר הכל בתוספת תשלום (למשל חבילת ספורט) מישהו יודע להקביל את שירותי הספורט של יס לשל פרטנר שבחינם?
איך התוכן? מה יחס התוכן בחינם לתוכן בתשלום בVOD? איך השירות? התמיכה?
תוהה לגבי ניתוק מוחלט במידה ואין לי אינטרנט בבית.

דבר נוסף, הTV להוריי המבוגרים, ובנוסף לשירות מוזל אני מעדיף שיהיה שירות TV שדי קל לתפעל, לראות תוכן ולשלוט באפליקציה.

* הנציג של יס טוען שאם אעבור לאפליקציה, כנראה שלא אוכל לחזור לממירים הישנים כי יס מוציאה את התמיכה בהם ובלווין. האם זה נכון? באמת לא תהיה אפשרות לחזור לממירים בשנים הקרובות?
* יש לי טלויזיה חדשה, OS22 בת מספר חודשים, ייתכן ואין תמיכה באפליקציה של פרטנר TV?

לא רלוונטי HOT ! פריTV, סלקום, נקסט TV וכדומה

נערך לאחרונה ב:

k-don

Well-known member
היום עיקר השירותים שלנו ניתנים דרך פרטנר.
2 קווים ניידים+ספק ותשתית (סיב)+ונייח.
בנוסף נטפליקס ויס.

השירותים של יס מאוד יקרים . אני מחפש דרך להוזיל את הטלויזיה.

יס הציעו לבטל את הממירים הישנים ולעבור ליס+ באפליקציה בלבד במחיר נמוך של 70 שקל לחודש ממה שאני משלם היום עם 2 ממירים. (220)
לחילופין הציעו שירות של סטינג TV. מישהו מכיר את השירות הזה? איך מבחר התוכן? ספורט, אוכל, סרטים וסדרות וVOD? (סטינג במחיר של 79 לחודש לשנה ואחר"כ 99 לחודש)
יס הציעו 3 חודשים נטפליקס ודיסני חינם. לאחר מכן, נטפליקס יעלה לי 54 מחיר רגיל (מחויב בחשבונית יס). דיסני יבוטל

מצד שני - פרטנר הציעו לי חבילה מלאה כוללת כאשר כל שירותי התקשורת יהיה מולם. מחיר מיוחד שחוסך לי 125 שקל בחודש (!) שזה המון (נייד נייח ספק תשתית TV ונטפליקס). נטפליקס כלול במחיר כולל מגדיל טווח ו2 ממירים אנדרואיד.
העניין שהבחורה ששוחחתי איתה לא הייתה מקצועית בכלל, לא ידעה מה היא מוכרת, ואיזה תוכן. גרם לי לחשוש מעט לגבי השירות והאיכות. כשפרטנר הושקה התחברנו ועזבנו אחרי כחודש, אני מניח שהשירות השתפר מאז ההשקה.

הבעיה שבפרטנר הכל בתוספת תשלום (למשל חבילת ספורט) מישהו יודע להקביל את שירותי הספורט של יס לשל פרטנר שבחינם?
איך התוכן? מה יחס התוכן בחינם לתוכן בתשלום בVOD? איך השירות? התמיכה?
תוהה לגבי ניתוק מוחלט במידה ואין לי אינטרנט בבית.

דבר נוסף, הTV להוריי המבוגרים, ובנוסף לשירות מוזל אני מעדיף שיהיה שירות TV שדי קל לתפעל, לראות תוכן ולשלוט באפליקציה.

* הנציג של יס טוען שאם אעבור לאפליקציה, כנראה שלא אוכל לחזור לממירים הישנים כי יס מוציאה את התמיכה בהם ובלווין. האם זה נכון? באמת לא תהיה אפשרות לחזור לממירים בשנים הקרובות?
* יש לי טלויזיה חדשה, OS22 בת מספר חודשים, ייתכן ואין תמיכה באפליקציה של פרטנר TV?

לא רלוונטי HOT ! פריTV, סלקום, נקסט TV וכדומה
הייתי מנסה להשוות דרך כמהזה ולחפש מידע לגבי ערוצים שחשובים לך.
לא הסברת מדוע נקסט טיוי לא רלוונטי (למעט שנאה עזה להוט), כי ברוב המקרים הפתרון של נקסט טיוי מאוד זול יחסית.
כנ"ל מדוע סלקום ופרי טיוי לא רלוונטי, אבל פרטנר רלוונטי?
מה שמעניין זה לא כמה הפתרון חוסך לך לגבי המצב היום אלא כמה תשלם על כל פתרון.
הרי קשה להשוות כמה תחסוך לעומת מחיר שאנחנו לא יודעים.
בנוסף , לא חייבים לכקבל הכל מאותו ספק.
אינטרנט מספק א.
סלולרי מספק ב.
טלויזיה מספק ג.
כמובן שבהשוואה צריך להכליל את מחיר החומרה (אם תשכור סטרימרים או ראוטר).

em28

Well-known member
לא פרטת למה לא רלוונטי HOT, פריTV, סלקום, נקסט TV וכדומה.
אבל כמו ש-K-DON אמר לא חייבים לצרף הכל ביחד.
אצלי בדירה אחת יש שילוב של פרטנר באינטרנט ו-FREE בטלויזיה = 110 ש"ח ל"כל החיים"
ובדירה שניה שילב של הוט באינטרנט ו-סטינג בטלוויזיה = 100 ש"ח ל-6 חודשים כל פעם.

סטינג זה פתרון נחמד למבוגרים כי השלט של הסטרימר שלהם כולל מספרים ומעבר מהיר לערוצים 12/13,
אבל יש להם נטיה (כמו הוט) להקפיץ מחירים בסוף המבצע.

איכות השידור: יס+ ו-FREE הכי איכותיים, פרטנר הכי פחות, השאר באמצע.
בסטינג אפשר להוסיף ערוצים בתשלום נוסף, ב-FREE המחיר ומבחר הערוצים קבוע ולא ניתן לשינוי.

ב-FREE מקבלים בחבילה את כל ערוצי הספורט של ערוץ 5 ועוד 5 ערוצי ספורט, אבל אי אפשר להוסיף את יס1-4 ואת צ'רלטון.
בסטינג אפשר אחרי לחץ פיזי מתון לקבל את כל ערוצי הספורט של ערוץ 5 ללא תוספת מחיר.

כל שירותי הסטרימינג עובדים על אינטרנט, אם אין אינטרנט או שהוא לא יציב - אין טלויזיה.
גם יס והוט לאט-לאט נפטרים משירותי הכבלים/לווין היקרים ועוהרים לסטרימינג.

השאלה כמה טלויזיות יש, כמה מהן חכמות באמת, ובכמה צופים במקביל.

talnop

Member
תודה על התגובות.
אין לי שום עניין להתעסק עם הוט. לגבי שאר החברות - מעדיף חברה יחסית יציבה ובוגרת. למה? אין סיבה.

יס נהדרים עם שירות יחסית מצויין ( למעט תקלה שיש לנו בממירים שהתמונה נתקעת כל פעם, החליפו ממיר ועדיין יש תקלה שלא נפתרת וכל פעם חוזרת), אבל המחיר נהיה בלתי נסבל כבר לעומת המתחרים.
לגבי TV תומכות, יש לי 2 חכמות ועוד סטרימר אחד פרטי. (אגב, משום מה בLG חדשה לא ניתן להוריד אפליקציה של פרטנר, הגיוני??)

em28

Well-known member
תודה על התגובות.
אין לי שום עניין להתעסק עם הוט. לגבי שאר החברות - מעדיף חברה יחסית יציבה ובוגרת. למה? אין סיבה.

יס נהדרים עם שירות יחסית מצויין ( למעט תקלה שיש לנו בממירים שהתמונה נתקעת כל פעם, החליפו ממיר ועדיין יש תקלה שלא נפתרת וכל פעם חוזרת), אבל המחיר נהיה בלתי נסבל כבר לעומת המתחרים.
לגבי TV תומכות, יש לי 2 חכמות ועוד סטרימר אחד פרטי. (אגב, משום מה בLG חדשה לא ניתן להוריד אפליקציה של פרטנר, הגיוני??)
אפשר להבין למה אתה לא רוצה להתעסק עם הוט,אבל סלקום, פרטנר ו-FREE כבר הוכיחו את עצמן, והטכנוליה שלהן היא הכיוון שכל השוק הולך אליו.

אחרי ש-FREE פרצו לחיינו פתאום המחירים ששילמנו ליס והוט נראה מופקע, כמו במהפכת הסלולר.
אני ניסיתי את פרטנר בטלויזיה (בנדל עם הסיב), איכות התמונה היתה ממש גרועה לטעמי - ברמה שלא היה נעים לראות ארועי ספורט.
בסטינג רמת השידור משתנה, לפעמים בסדר לפעמים מפוקסלת קלות.

לגבי טלוויזיות חכמות - לא כל הטלויזיות נולדו חכמות באותה מידה, בעיקר LG וסמסונג.
כל החברות התאימו את האפליקציות לאנדרואיד TV, אם אין אפליקציה למערכות ההפעלה של LG או סמסונג עדיף להשתמש בסטרימר אנדרואיד.

אני מבין שמדובר ב-3 טלוויזיות, האם בכולן צופים במקביל ?
למה אני שואל ? כי התמחור של FREE עובד על צפיה במקביל - עד שתי טלויזות (+סלולר ומחשב) או עד 5 טלוויזיות (+סלולר ומחשב).

אני חושב שההתלבטות שלך צריכה להיות בין FREE ב-39/54 ש"ח - מחיר קבוע במחיר של קשיחות בחבילות.
לבין סטינג ב-49 ש"ח וצפונה - קלות הפעלה להורים וגמישות בחבילות במחיר של תוספות בתשלום וקפיצה במחיר בתום המבצע.

מציע שתבדוק אם רשימת הערוצים של FREE בכלל מתאימים לכם: https://freetv.tv/help-center/34
יש חודש התנסות חינם, נסה אפילו במקביל ליס או לסטינג

talnop

Member
נראה שמבחינת פרטנר ייתכן ונירד, על אף שמבחינת טריפל זה די משתלם.
אנו לכיוון היס פלוס , אם כי המחיר הוא עדיין גבוה (150).
מה ההבדל בין סטינג ליס פלוס? יש השוואת ערוצים?
אגב, האיכות תמונה ביס פלוס אפילו טובה יותר משל ממירי יס.
מבחינת הFREE - TV, כל הערוצי ספורט שברשימה בקישור פתוחים חינם? אבדוק את האפליקציה חודש חינם.
איך הם מבחינת סרטים/סדרות?

em28

Well-known member
נראה שמבחינת פרטנר ייתכן ונירד, על אף שמבחינת טריפל זה די משתלם.
אנו לכיוון היס פלוס , אם כי המחיר הוא עדיין גבוה (150).
מה ההבדל בין סטינג ליס פלוס? יש השוואת ערוצים?
אגב, האיכות תמונה ביס פלוס אפילו טובה יותר משל ממירי יס.
מבחינת הFREE - TV, כל הערוצי ספורט שברשימה בקישור פתוחים חינם? אבדוק את האפליקציה חודש חינם.
איך הם מבחינת סרטים/סדרות?
איכות התמונה דרך הלוויין אמורה להיות הרבה יותר טובה.
לדעתי ההבדל בין הסטינג לפלוס לא שווה 100 ש"ח בחודש והאפליקציה של סטינג יותר נוחה למבוגרים (עם שלט מספרים ו-CH+/-).
ב-FREE TV אין ערוצים בתשלום מה שברשימה כלול בחבילה - אם אתה איש של כדורסל זה סבבה, אם של כדורגל - תחליף כדור.

k-don

Well-known member
איכות התמונה דרך הלוויין אמורה להיות הרבה יותר טובה.
לדעתי ההבדל בין הסטינג לפלוס לא שווה 100 ש"ח בחודש והאפליקציה של סטינג יותר נוחה למבוגרים (עם שלט מספרים ו-CH+/-).
ב-FREE TV אין ערוצים בתשלום מה שברשימה כלול בחבילה - אם אתה איש של כדורסל זה סבבה, אם של כדורגל - תחליף כדור.
אתה בטוח שב YES+ לא תומכים כבר ב שלט מספרים ו-CH+/-?

קבצים מצורפים

• שלט יס.png
    שלט יס.png
    KB 254.4 · צפיות: 2

em28

Well-known member
אתה בטוח שב YES+ לא תומכים כבר ב שלט מספרים ו-CH+/-?
כשקיבלנו את השלט החדש הוא היה היה מיועד רק להחלפת הסטינג בוקס הקלוקל שהיה לו שלט מספרים.

1701434516998.png

talnop

Member
טוב, נכון לעכשיו העברתי את ההורים שלי ליס פלוס עם שלט מקורי תומך (של הטלויזית LG). במקביל שמתי להם פריטיוי בחודש חינם
נראה איך הם יסתדרו, למרות שנראה לי שיהיה בסדר :)
הצצתי קצת לפריטיוי, אני פחות התחברתי במבט ראשון, אבל אולי זה מצריך התרגלות מסויימת. רוב התכנים הם תוכן ישן,סטנדאפ, "קטעים חתוכים" מתוכניות שמעבים את רשימת התכנים של פרי טיוי.

בהייטקזון יש הצעה של 49 שקל לחודש לארבעה חודשים ראשונים (מצטרפים חדשים), ועוד 100 שח זיכוי לאתר.
מהחודש החמישי המחיר עולה ל199. זה מחיר שהוא יקר יותר מהחבילה הנוכחית
מספר שאלות:
איך אני יכול להחליף לחבילה הנוכחית (הכתובת היא אותה כתובת בסופו של דבר. מצד שני, מדובר בשירות אינטרנטי ככה שעין בעמת משמעות לכתובת). עצות לקבל את המחיר הזה?
אם אחרי 4 חודשים אחליף את החבילה, מה הסיכוי לקבל מחיר מוזל יותר מ199?

למעלה