הודעות שהן קצת אוף... מפריעים לי במקומות אחרים

יש כל מיני דברים שאני רוצה לעבור עליהם.
הפורום הזה שונה במבנה שלו ובהתאם לכך יש דברים מסויימים שנצטרך לנהוג בהם אחרת.
יש כל מיני דברים ללמוד, אם כי הרוב בטח נגלה ונבין תוך כדי שימוש.
איך ניתן לפנות לתמיכה התכנית של תפוז?. רוצה את השם משתמש הישן שלי או לפחות שם משתמש שהוא לא קווים. איך זה קרה בכלל??

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אפשר לפנות את תפוז במייל הזה:
[email protected]

היום ענו למישהי מאוד מהר, אז אני מקווה שיעשו את זה שוב.
אם לא אז תאמר לי

arseny92

Well-known member
מנהל
איך ניתן לפנות לתמיכה התכנית של תפוז?. רוצה את השם משתמש הישן שלי או לפחות שם משתמש שהוא לא קווים. איך זה קרה בכלל??
לאחר ייבוא של כל התוכן, באפשרותך לפנות להנהלת תפוז לצורך מיזוג חשבונות אשר שייכים לאותו מייל. את הכינוי הזה קיבלת כי נרשמת עם אותו המייל ב-16/9/06 לפי פרטי המשתמש וייתכן נשכח ממנו. איפוס הסיסמא עובד לפי סדר הרישום אם מוצא מספר חשבונות לאותו דוא"ל

נערך לאחרונה ב:

מילי08

Well-known member
לא יעזור, אני עדיין לא מבינה איך להתמצא כאן 😭 . למה חלק מהנושאים נשארים מודגשים למרות שנכנסתי אליהם וקראתי את כל ההודעות? איך מוצאים בקלות הודעות חדשות?
אוף, אני די מיואשת מזה

didalf

Well-known member
לא יעזור, אני עדיין לא מבינה איך להתמצא כאן 😭 . למה חלק מהנושאים נשארים מודגשים למרות שנכנסתי אליהם וקראתי את כל ההודעות? איך מוצאים בקלות הודעות חדשות?
אוף, אני די מיואשת מזה

וואי כן אני לא מבינה למה ההדגשה לא יורדת מחלק מההודעות שנכנסתי אליהן??
ואין דרך למצוא בקלות הודעות חדשות. רק גלילה אין סופית למעלה ולמטה ובחזרה וזכרון מדהים למה קראת ומה כבר לא🤦‍♀️

מילי08

Well-known member
ואין דרך למצוא בקלות הודעות חדשות. רק גלילה אין סופית למעלה ולמטה ובחזרה וזכרון מדהים למה קראת ומה כבר לא🤦‍♀️
זה מדכא אותי

arseny92

Well-known member
מנהל
לעבור לפורום הרלוונטי ולסמן אותו כנקרא....
זה לא מחשיב שהנושא נקרא, כי המערכת בנויה לנושאים שטוחים, אבל בגלל הבלאגן עם תוסף העץ יש הודעות חדשות שכותבים באמצע נושא, ההודעות הבאות כמובן זזות מקום ו.... צריך "להתאמץ" כדי למצוא ככה הודעות בגלל הדפדוף המיותר הזה, כמו כן לחצן Jump to new בתוך נושא פועל רק בדף איפה שיש הודעות חדשות בתוך נושא, אחרת הוא פשוט מעביר לדף האחרון של הנושא כאילו הוא שטוח

מילי08

Well-known member
לעבור לפורום הרלוונטי ולסמן אותו כנקרא....
זה לא מחשיב שהנושא נקרא, כי המערכת בנויה לנושאים שטוחים, אבל בגלל הבלאגן עם תוסף העץ יש הודעות חדשות שכותבים באמצע נושא, ההודעות הבאות כמובן זזות מקום ו.... צריך "להתאמץ" כדי למצוא ככה הודעות בגלל הדפדוף המיותר הזה, כמו כן לחצן Jump to new בתוך נושא פועל רק בדף איפה שיש הודעות חדשות בתוך נושא, אחרת הוא פשוט מעביר לדף האחרון של הנושא כאילו הוא שטוח
שמתי לב.. פשוט מסורבל

Lhuna3

Well-known member
אוף אני מקווה שעדי, ליאורה ודילן לא הלכו לפייסבוק וכן ימשיכו לתעד את הבינג' של ה-100 כאן ☹ ☹ ☹

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוף אני מקווה שעדי, ליאורה ודילן לא הלכו לפייסבוק וכן ימשיכו לתעד את הבינג' של ה-100 כאן ☹ ☹ ☹
אני מקווה מאוד שהן לא יעשו את זה.
האמת שאני לא מאמין שהן יעשו את זה לך עכשיו שאת גם הצטרפת ממש לצפיה החוזרת.

למעלה