ברוכים הבאים לפורום תפוז החדש.

• פותח הנושא Admin
  • פורסם בתאריך

מילי08

Well-known member
רק אחרי שעדי ||

תהיתי למה אתה מתלהב, אבל אתה מנהל חשוב, אז אני מרשה לך
אני לא מבינה מה קורה כאן. אני לא זוכרת שציטטתי שתי הודעות (בכלל לא יודעת איך) וגם לא זכרתי שציטטתי את לונה כשתיכננתי להגניב ככל הנראה לאחת מהעדיות

reasonforall

Active member
.ברוכים הבאים לפורום תפוז החדש,
בימים אלה ממש אנחנו עובדים על העברת המידע מהמערכות הישנות לפורום תפוז החדש ובמקביל בונים את האתר הזה.
אתם מוזמנים להיות הראשונים לחנוך את פורום ולפתוח פה דיונים בתחום.
בברכה,
תפוז.
איפה מדווחים על באגים?

הבאג:
נניח ולחצתי 'הוספת תגובה'. בתחתית העמוד מופיעה תיבת הטקסט והתגיות של ה-QUOTE - כצפוי.
נניח שהתחרטתי ואני לא מעוניין להגיב, אני חייב למחוק את התוכן, כי אחרת, אם אלחץ על 'הוספת תגובה' שוב באותו השרשור, גם ה-QUOTE של אותה תגובה יתווסף לאותה תיבת טקסט (כך שלמעשה אני מגיב למספר תגובות בו זמנית).

didalf

Well-known member
איפה מדווחים על באגים?

הבאג:
נניח ולחצתי 'הוספת תגובה'. בתחתית העמוד מופיעה תיבת הטקסט והתגיות של ה-QUOTE - כצפוי.
נניח שהתחרטתי ואני לא מעוניין להגיב, אני חייב למחוק את התוכן, כי אחרת, אם אלחץ על 'הוספת תגובה' שוב באותו השרשור, גם ה-QUOTE של אותה תגובה יתווסף לאותה תיבת טקסט (כך שלמעשה אני מגיב למספר תגובות בו זמנית).
תנסה במשוב למרות שהם לא מתייחסים לכלום
או שיש מייל, ניק שם אותו בפורום הישן (שאפשר עדיין להכנס אליו, רק צריך לעשות ESC כשקופצת הודעה מציקה)

arseny92

Well-known member
מנהל
איפה מדווחים על באגים?

הבאג:
זה איננו באג, אלא multi-quote וזו בחירת המשתמש אם להגיב על כמה, למרות שעם עץ זה לא ממש מסתדר

כנראה שזה לא היה ברור, כי אין פה טון וכאלה, אבל זו הייתה שאלה רטורית

didalf

Well-known member
אני מבין שמותר לי להעלות לפה תמונות של נשים באותה סיטואציה וכמות לבוש?
היה לנו דיון כזה לפני כמה שנים. נראה לי שכן, (אותה כמות לבוש זה אגב אישה בחזיה, כי בואו לא נעמיד שחזה חשוף של גבר ואישה זה אותו דבר)
כי זה פורום מצומצם יחסית ואנחנו מכירים אותך.

Admin

Administrator
מנהל
בימים אלה ממש אנחנו עובדים על העברת המידע מהמערכות הישנות לפורום תפוז החדש ובמקביל בונים את האתר הזה.
בברכה,
תפוז.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בברכה,
תפוז.
ניסיון 456

טוני החתול

Well-known member
מנהל
רק בודק משהו שוב

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לא מבינה על מה ההתלהבות...
את לא מבינה למה אוקטביה מתלהבת, או שאת לא מבינה למה אני מתלהב.
אוקטביה מתלהבת כי הגיעה לכדור הארץ (זה קורה בתחילת הפרק הראשון אז זה לא ספוילר)
אני לא ממש התלהבתי אבל שמחתי כי הצלחתי לשים גיף בפורום. זה היה ממש בהתחלה אז שמחתי שזה בכלל עבד.

למעלה