לכל אלה שהיו להם מליון ניקים על אותו אימייל

alongrin100

Well-known member
נראה שהמערכת החדשה מאפשרת ניק אחד ויחיד עבור אותה כתובת אימייל.
אז נגמרה החגיגה לטוב ולרע.
ולא די בכך גם שבתהליך ההסבה מהמערכת הישנה לחדשה,
הם בחרו להעתיק לפה את הניק הראשון לפי סדר ה-א-ב עבור אותה כתובת האימייל ולאו דווקא את זה שמשתמשים בו הכי הרבה.

אז למי שרוצה להכנס למערכת, כדאי שיפתח ניק חדש על כתובת אימייל חדשה ונקיה.

נערך לאחרונה ב:
נכון, אני לא אוהבת את הכינוי הישן שלי, והחלפתי אותו לפני שנים. אבל תפוז זוכר רק אותו!! לצערי. מה עושים?

alongrin100

Well-known member
נכון, אני לא אוהבת את הכינוי הישן שלי, והחלפתי אותו לפני שנים. אבל תפוז זוכר רק אותו!! לצערי. מה עושים?
תעשי כמוני...
הניק המקורי שלי הוא alongrin פתחתי ניק חדש עם אימייל חדש alongrin100
מערכת חדשה, דף חדש...

פונדיצ'רי

Active member
תעשי כמוני...
הניק המקורי שלי הוא alongrin פתחתי ניק חדש עם אימייל חדש alongrin100
מערכת חדשה, דף חדש...
כל הכייף זה לנצל את ההזדמנות ולאמץ כינוי חדש. וזהות חדשה. בלי פוסטים מהעבר מביכים ומרשיעים. אני אמציא את עצמי מחדש. בגלגול הזה אני הולכת להיות...🤔...
נשואה שרוצה להתנקם בבעלה הבוגדני ולהתעלות עליו.

alongrin100

Well-known member
כל הכייף זה לנצל את ההזדמנות ולאמץ כינוי חדש. וזהות חדשה. בלי פוסטים מהעבר מביכים ומרשיעים. אני אמציא את עצמי מחדש. בגלגול הזה אני הולכת להיות...🤔...
נשואה שרוצה להתנקם בבעלה הבוגדני ולהתעלות עליו.
את הולכת להתחרות בסנדי120 המיתולוגית? נשמה יש בפנייך חתיכת אתגר :) :)

פונדיצ'רי

Active member
מה עלה בסופה? היכן היא היום?
120 זה היעד שהציבה לעצמה?
למה כל הנשים המעניינות באמת לא מופיעות בתקופה שלי? אולי היא פשוט התעייפה וכיום היא מבלה באתרי קניות באינטרנט או משחקת במאמאנט. גם אני אגיע לזה יום אחד.

alongrin100

Well-known member
מה עלה בסופה? היכן היא היום?
120 זה היעד שהציבה לעצמה?
למה כל הנשים המעניינות באמת לא מופיעות בתקופה שלי? אולי היא פשוט התעייפה וכיום היא מבלה באתרי קניות באינטרנט או משחקת במאמאנט. גם אני אגיע לזה יום אחד.
לדבריה - הכל מפירסומים על גבי הפורום.
היא גרושה באושר רב.
בעלה נותר עם הילדות שלה.
היא עברה לדירת רווקים ומנהלת אורח חיים של נערה בת 17.
מחוזרת, יוצאת לדייטים, וטורפת החיים..

ואם כבר הזכרנו אותה.
היא בהחלט יכולה לרשום לעצמה את ההישג של דילול מס' הנשים בפורום.
היא הגיעה לכל הנשים שבעלה היה איתן בקשר, לבעלים שלהן - זאנגה זאנגה, דאר דאר...

arseny92

Well-known member
מנהל
ניתן לפנות להנהלת הפורומים בדוא"ל ולבקש מיזוג חשבונות של כל אלו עם אותה דוא"ל, אך רק לאחר סיום ייבוא של כל התוכן

alongrin100

Well-known member
ניתן לפנות להנהלת הפורומים בדוא"ל ולבקש מיזוג חשבונות של כל אלו עם אותה דוא"ל, אך רק לאחר סיום ייבוא של כל התוכן
בתור אחד שנמצא יום אחד או שניים בתעשיית התוכנה, זו הפעולה הראשונה שהייתם צריכים לעשות.
מערכת בלי שמשתמשים יכולים להכנס אליה לא שווה כלום.

arseny92

Well-known member
מנהל
בתור אחד שנמצא יום אחד או שניים בתעשיית התוכנה, זו הפעולה הראשונה שהייתם צריכים לעשות.
מערכת בלי שמשתמשים יכולים להכנס אליה לא שווה כלום.
אם קודם למזג חשבונות ואז לייבא תוכן, תוכן שלא יימצא עבורו חשבון יירשם לחשבון 1- (אורח) והחשבון לא יקבל שייכות תוכן

alongrin100

Well-known member
אם קודם למזג חשבונות ואז לייבא תוכן, תוכן שלא יימצא עבורו חשבון יירשם לחשבון 1- (אורח) והחשבון לא יקבל שייכות תוכן
מה זה קשור?
המפתח העיקרי ממילא הוא כתובת האימייל.
אתה יכול לאחד את כל התוכן של כל הניקים שנגזרים מכתובת אימייל מסויים.
זה ממש תרגיל ב-SQL למתחילים.
ואיזה ניק לבחור, אתה יכול ללכת לטבלה של הניקים ולבחור משם את אלה שעשו איתם LOGIN ב-30 יום האחרונים

arseny92

Well-known member
מנהל
מה זה קשור?
המפתח העיקרי ממילא הוא כתובת האימייל.
אתה יכול לאחד את כל התוכן של כל הניקים שנגזרים מכתובת אימייל מסויים.
זה ממש תרגיל ב-SQL למתחילים.
ואיזה ניק לבחור, אתה יכול ללכת לטבלה של הניקים ולבחור משם את אלה שעשו איתם LOGIN ב-30 יום האחרונים
המפתח העיקרי לזיהוי משתמש כאן אינו כתובת מייל אלא מספר מזהה ID של המשתמש, אשר מיובא בשמירת מזהה (preserve id)
יהיה בקרוב מאוד שמח כאשר ייבאו תוכן והוא יתמזג עם כל החשבונות החדשים שנרשמים כעת במקום איפוס סיסמא, כי לא כיבו רישום חשבונות חדשים לא כאן ולא במערכת הישנה ואז יהיה מצב שחשבון מזהה שלך שייך למשתמש הזה ותכניו יתמזגו עם תכניך וכן גם פרטי החשבון שלך יוחלפו בשלו

אם תוכן יהיה שייך למשתמש מזהה לא קיים, התוכן נרשם לאורח

alongrin100

Well-known member
המפתח העיקרי לזיהוי משתמש כאן אינו כתובת מייל אלא מספר מזהה ID של המשתמש, אשר מיובא בשמירת מזהה (preserve id)
יהיה בקרוב מאוד שמח כאשר ייבאו תוכן והוא יתמזג עם כל החשבונות החדשים שנרשמים כעת במקום איפוס סיסמא, כי לא כיבו רישום חשבונות חדשים לא כאן ולא במערכת הישנה ואז יהיה מצב שחשבון מזהה שלך שייך למשתמש הזה ותכניו יתמזגו עם תכניך וכן גם פרטי החשבון שלך יוחלפו בשלו

כן אבל זה בהחלט מפתח (לא מפתח ראשי) שבעזרתו אתה יכול לאגד הודעות ששיכות לכתובת אימייל מסויימת - אחר כך תבחר לאיזה ניק במערכת החדשה לשייך אותן.
אני הייתי בוחר להביא למערכת החדשה את הניקים שנעשה בהם בתקופה האחרונה הכי הרבה שימוש.
אם חסך לך אתה יכול לייצר עוד אינדקסים, views וכו'... זה ממש לא סיפור.

alongrin100

Well-known member

ומה עם להפנות מהפורום הקודם ישירות לפורום הזה במקום לעמוד הראשי של מערכת הפורומים החדשה.?
גם זה בעייה?

arseny92

Well-known member
מנהל
ומה עם להפנות מהפורום הקודם ישירות לפורום הזה במקום לעמוד הראשי של מערכת הפורומים החדשה.?
גם זה בעייה?
אני באותה סירה עם כלל המשתמשים כמוך. תווית "מנהל" כאן רק מעידה שהמשתמש מנהל פורום בתפוז (במקרה הזה פורום תחבורה ציבורית), אך אינה מעידה על מנהל באותו פורום שהמשתמש כותב בו וגם לא מעידה על כך שהמשתמש עובד בתפוז.
את קיטוריך בבקשה להפנות להנהלת תפוז, והעובדה שתפוז כנראה לא יודעים לעבוד, אינה בעיה שלנו.
אני עונה על רוב השאלות הטכניות רק עקב העובדה שבעבר ניהלתי אתר מבוסס מערכת זו, זו אינה המצאה תפוזית. ועקב כך יודע מה אפשר לצפות ממנה ומה לא. הדבר היחיד כאן שככל הנראה הוא המצאה תפוזית, זה תוסף (mod/extension) העץ הבעייתי.

alongrin100

Well-known member
אני באותה סירה עם כלל המשתמשים כמוך. תווית "מנהל" כאן רק מעידה שהמשתמש מנהל פורום בתפוז (במקרה הזה פורום תחבורה ציבורית), אך אינה מעידה על מנהל באותו פורום שהמשתמש כותב בו וגם לא מעידה על כך שהמשתמש עובד בתפוז.
את קיטוריך בבקשה להפנות להנהלת תפוז, והעובדה שתפוז כנראה לא יודעים לעבוד, אינה בעיה שלנו.
אני עונה על רוב השאלות הטכניות רק עקב העובדה שבעבר ניהלתי אתר מבוסס מערכת זו, זו אינה המצאה תפוזית. ועקב כך יודע מה אפשר לצפות ממנה ומה לא. הדבר היחיד כאן שככל הנראה הוא המצאה תפוזית, זה תוסף (mod/extension) העץ הבעייתי.
טוב נו... למה לא אמרת מהתחלה? :):):)
באופן כללי הממשק של המערכת החדשה הרבה יותר נחמד וגם יותר מהיר מהישנה.
וזה לא מפתיע אותי שתפוז לא יודעים לעבוד..
אבל בהחלט מפתיע לטובה שהם החליטו לעשות מעשה ולשדרג.
רק שבסופו של דבר אני מקווה שהם יעבירו את התעבורה שלהם דרך WAF ראוי,
אחרת כל האקר מתחיל עם SCANNER יעלה מייד על כל הפרצות ויכסח אותה לחתיכות.

למעלה