התפקדות למי שהצליח להרשם לאתר

arseny92

Well-known member
מנהל
אבל האמת שגם בתצוגה שטוחה השרשור הזה היה נעשה די לא קריא בשלב הזה
ברגע שמפעילים תצוגה שטוחה, כל ההודעות יציגו את הציטוטים וכל ה-quote אשר נמצאים בכל הודעה (יוצגו כמו שזה פועל רק בהודעות הפרטיות כעת) ועל הדרך יחלו לפעול תקין תגי הקוד ולחצן הספוילר
הציטוטים מכילים קישור להודעה הרלוונטית וכולל גם קישור למשתמש אשר כתב את ההודעה, כך שזה בהחלט יהיה קריא ומקשר אל ההודעה שצוטטה (ומשם ניתן לעבור להודעה קודמת וכן הלאה)

כמו כן יאפשר לנהל דיון כרונולוגי שטוח ללא צורך בציטוטים כל הזמן כך שלא יהיה צורך להתרוצץ בין חלקים שונים של הדף עם סרגלים

וכן יאפשר לצטט מספר הודעות במקביל באותה הודעה או אף ציטוטים בתוך ציטוטים

LeAnnDyIan

Well-known member
ברגע שמפעילים תצוגה שטוחה, כל ההודעות יציגו את הציטוטים וכל ה-quote אשר נמצאים בכל הודעה (יוצגו כמו שזה פועל רק בהודעות הפרטיות כעת) ועל הדרך יחלו לפעול תקין תגי הקוד ולחצן הספוילר
הציטוטים מכילים קישור להודעה הרלוונטית וכולל גם קישור למשתמש אשר כתב את ההודעה, כך שזה בהחלט יהיה קריא ומקשר אל ההודעה שצוטטה (ומשם ניתן לעבור להודעה קודמת וכן הלאה)

כמו כן יאפשר לנהל דיון כרונולוגי שטוח ללא צורך בציטוטים כל הזמן כך שלא יהיה צורך להתרוצץ בין חלקים שונים של הדף עם סרגלים

וכן יאפשר לצטט מספר הודעות במקביל באותה הודעה או אף ציטוטים בתוך ציטוטים
האם יש אפשרות לבחור בתצוגה שטוחה כרגע או שאתה מדבר על אפשרות היפותטית/עתידית?

arseny92

Well-known member
מנהל
האם יש אפשרות לבחור בתצוגה שטוחה כרגע או שאתה מדבר על אפשרות היפותטית/עתידית?
אפשרות שקיימת בלחיצת אופציה באדמין מנהלים של המערכת (admin control panel) למשתמשי הרשאות רמת administrator מנהל כלל אתר, גם כעת, בדרך כלל היא פועלת (כי המערכת מלכתחילה בנויה לדיונים שטוחים) אבל בגלל תוסף העץ המיותר (הצגת הציטוטים מספקת) היא כבויה
כלומר לא מדובר במשהו שמצריך משאבים של תכנות וזמן בדיקות רב
זו אינה אופציה אשר ניתנת לשינוי בהעדפות המשתמש הקצה על רמת user או על רמת moderator - שהם אנו המנהלים הרגילים ספציפיים לכל פורום

arseny92

Well-known member
מנהל
... מחפש במשך דקה את הודעה 82...
אוקי מצאתי

כן, אבל אני כתבתי את זה בהרבה פחות מילים ויותר רגשות (ודמעות 😢)
אבל כן.
ואילו היית מעביר לכאן הודעות מנושא אחר חלקית בלי לוודא שמסומנות הודעות משנה, היית מגלה שהודעות המשנה נספרות לפי ספירת נושא המקור, ועל אותו הדף לכאורה מוצגת ספירה של הודעות פעמיים

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ואילו היית מעביר לכאן הודעות מנושא אחר חלקית בלי לוודא שמסומנות הודעות משנה, היית מגלה שהודעות המשנה נספרות לפי ספירת נושא המקור, ועל אותו הדף לכאורה מוצגת ספירה של הודעות פעמיים
כן...
איבדת אותי לחלוטין

dilia snake

Well-known member
נראה לי שהתכוונת 🧟‍♂️
(אני בשוק שאין להם איש עם שפם. יש איש עם זקן, אבל זומבי נראה לי הכי קרוב לאיש עם שפם. כלומר זה לא עד כדי כך מפחיד כמו איש עם שפם, אבל מתקרב)
לא! התכוונתי לשפם של תפוז

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לא! התכוונתי לשפם של תפוז
אני מנסה להבין אם זאת תגובה אלי...
אבל אני צריך מסך פי 4 יותר גדול וסרגל (האמת שעשיתי פשוט ההפך מזום אבל עדיין לא יכלתי להיו בטוח).
נראה לי שזה רשמי שתצוגת העץ כאן היא בלתי נסבלת לחלוטין ועדיף כבר שטוח.

והבנתי שהתכוונת לשפם של תפוז, אבל אני כבר עברתי לעולם חדש של אמוג'ים או אייקונים או מהשלא

arseny92

Well-known member
מנהל
אני מנסה להבין אם זאת תגובה אלי...
אבל אני צריך מסך פי 4 יותר גדול וסרגל (האמת שעשיתי פשוט ההפך מזום אבל עדיין לא יכלתי להיו בטוח).
נראה לי שזה רשמי שתצוגת העץ כאן היא בלתי נסבלת לחלוטין ועדיף כבר שטוח.

והבנתי שהתכוונת לשפם של תפוז, אבל אני כבר עברתי לעולם חדש של אמוג'ים או אייקונים או מהשלא
כתוב כאן

מזכיר לי את ה-meme הזה

קבצים מצורפים

• screenshot 2020-07-06 037.png
    screenshot 2020-07-06 037.png
    KB 169.3 · צפיות: 7
למעלה