היחס בין המתים למחלימים בינינו לבין העולם ממשיך לרדת ועבר כבר את המינימום הלוקאלי.

מצב
הנושא נעול.

דיברגנט חדש

Well-known member
מסםר החולים המדווח תלוי במספר הבדיקות. מספר המחלימים המדווחים , תלוי במספר החולים המדווחים. מכאן נובע שמספר המחלימים תלוי במספר הבדיקות. עכשו קרא מה שכתבתי עד שתבין. הבנת ? יופי. נמשיך. מספר המתים אינו תלוי במספר הבדיקות ובמספר המחלימים הוא גם אינו מושפע מחוק המספרים הגדולים כי מספר סופי, נתון ולא נתון סטטיסטי. מכאן נובע שהיחס בין מספר המתים למספר המחלימים אין לו שום משמעות. הבנת ? נהדר. לא הבנת, קרא שוב ....
לגבי דיווחי שקר, הם יכולים להיות לגבי כל אחד מהפרמטרים, חולים, מחלימים, מונשמים ומתים.
מסתבר שלא הבנת את התגובה שאליה הגבת, כי חוק המס' הגדולים מבטל את ההשפעה של מס' הבדיקות, כי כלל לא משנה, אם היו יראו שיש 28888 נדבקים (נתון שהוצג בימקא) או זה היה מגיע מחר לנתון הזה, ברגע שבודקים לאורך תקופה, זה לא משפיע על היחס.
המלצה שלי שתלך ללמוד קצת, מהו חוק המספרים הגדולים.

מלאכת מחשבת1

Well-known member
מסתבר שלא הבנת את התגובה שאליה הגבת, כי חוק המס' הגדולים מבטל את ההשפעה של מס' הבדיקות, כי כלל לא משנה, אם היו יראו שיש 28888 נדבקים (נתון שהוצג בימקא) או זה היה מגיע מחר לנתון הזה, ברגע שבודקים לאורך תקופה, זה לא משפיע על היחס.
המלצה שלי שתלך ללמוד קצת, מהו חוק המספרים הגדולים.
אתה מתעקש בכל הכוח להביך את עצמך ? הסברת לך בצורה הברורה ביותר שאין שום משמעות ליחס שהצפת כאן בפורום להזכירך, זה נושא הדיון! עכשיו אתה רוצה להראות שאתה משתמש בחוקים שאינך מבין ? נו באמת, תהיה רציני. אנסה לעזור לך קצת. מספר המתים שאתה משתמש ביחס שלך הוא מספר עובדתי ולא נתון סטטיסטי. חוק המספרים הגדולים מתעסק בסטטיסטיקה והסתברות.

דיברגנט חדש

Well-known member
אתה מתעקש בכל הכוח להביך את עצמך ? הסברת לך בצורה הברורה ביותר שאין שום משמעות ליחס שהצפת כאן בפורום להזכירך, זה נושא הדיון! עכשיו אתה רוצה להראות שאתה משתמש בחוקים שאינך מבין ? נו באמת, תהיה רציני. אנסה לעזור לך קצת. מספר המתים שאתה משתמש ביחס שלך הוא מספר עובדתי ולא נתון סטטיסטי. חוק המספרים הגדולים מתעסק בסטטיסטיקה והסתברות.
רק שאתה לא מבין מה שכותבים לך וממשיך להביך את עצמך, אני מתייחס בחוק המספרים הגדולים למס' הנבדקים ואילו היית יודע מתמטיקה בסיסית, היית מבין שמספיק שיש ערך אחד סטטיסטי בכדי שהתוצאה תהיה סטטיסטית.

מלאכת מחשבת1

Well-known member
רק שאתה לא מבין מה שכותבים לך וממשיך להביך את עצמך, אני מתייחס בחוק המספרים הגדולים למס' הנבדקים ואילו היית יודע מתמטיקה בסיסית, היית מבין שמספיק שיש ערך אחד סטטיסטי בכדי שהתוצאה תהיה סטטיסטית.
שאלה לי אליך . כמה עולה מטר בד משי ליתום מאב ואם ?

דיברגנט חדש

Well-known member
במקום להתחכם, למה שלא תנסה לענות על שאלה כ"כ פשוטה ? זו שאלה קלה.....
כי אני לא מאכיל טרולים.
נכנסת לקומונה סגורה שבעל כורחה הפכה לפורום פתוח, רובנו המוחלט כאן מכירים אחד את השני וטרול כמוך נכנס ומטנף את השטח, לכן גם גיחכתי שתולעת כמוך מנסה ללמד אותי מתמטיקה.

מלאכת מחשבת1

Well-known member
כי אני לא מאכיל טרולים.
נכנסת לקומונה סגורה שבעל כורחה הפכה לפורום פתוח, רובנו המוחלט כאן מכירים אחד את השני וטרול כמוך נכנס ומטנף את השטח, לכן גם גיחכתי שתולעת כמוך מנסה ללמד אותי מתמטיקה.
מה שניתן להבין מתגובתך הוא שאתה פוחד שיתברר שאתה מתחזה לאחד שמבין במתמטיקה, ולא רק בגלל השטות שהפצת ב"קומונה הסגורה". מאחר וגם אני מכיר את מרבית חברי הקומונה, אני מקווה שלפחות לחלק מהם עזרתי לפקוח עיניים בהקשר שלך. רק בריאות חמוד.

דיברגנט חדש

Well-known member
מה שניתן להבין מתגובתך הוא שאתה פוחד שיתברר שאתה מתחזה לאחד שמבין במתמטיקה, ולא רק בגלל השטות שהפצת ב"קומונה הסגורה". מאחר וגם אני מכיר את מרבית חברי הקומונה, אני מקווה שלפחות לחלק מהם עזרתי לפקוח עיניים בהקשר שלך. רק בריאות חמוד.
תמשיך להיות ליצן החצר, הפגנת רק בורות, שלא מבין כלום ,ביחס, בסטטיסטיקה ובתהליכים מותניים.

מלאכת מחשבת1

Well-known member
תמשיך להיות ליצן החצר, הפגנת רק בורות, שלא מבין כלום ,ביחס, בסטטיסטיקה ובתהליכים מותניים.
נו , עכשו בוא וספר לחברי ה"קומונה הסגורה" כמה שפות אתה שומע ? (את האגדה שאתה גם מבין את השפות האלו תספר בפורום "אגדות הברון מינכאוזן"). מתחזה נשאר מתחזה, אין מה לעשות....
אנ י מאחל לך שבוע מוצלח עם פחות שטויות. (זה יעלה בידך רק אם פשוט תמעט בכתיבה.....) בהצלחה.

דיברגנט חדש

Well-known member
נו , עכשו בוא וספר לחברי ה"קומונה הסגורה" כמה שפות אתה שומע ? (את האגדה שאתה גם מבין את השפות האלו תספר בפורום "אגדות הברון מינכאוזן"). מתחזה נשאר מתחזה, אין מה לעשות....
אנ י מאחל לך שבוע מוצלח עם פחות שטויות. (זה יעלה בידך רק אם פשוט תמעט בכתיבה.....) בהצלחה.
תמעט? אין לך את זה ביותר עילג?
אני לא מתכוון לשתף אותך מה נכתב בקומונה וחבל שיש מישהו שמדליף מה שנכתב שם (n)

מלאכת מחשבת1

Well-known member
תמעט? אין לך את זה ביותר עילג?
אני לא מתכוון לשתף אותך מה נכתב בקומונה וחבל שיש מישהו שמדליף מה שנכתב שם (n)
חחחחח נו, אז גם את השפה העברית אתה רק שומע ולא מבין. כבוד.
שמע נא ידידי היקר בכדי להתחזות דרושה אינטלגנציה ברמה מסויימת .במילים אחרות דרוש IQ בעל שלוש ספרות. לך לצערך אין את זה.
ההבנה שלך במתמטיקה כנראה זהה להבנתך בלשון ודקדוק ולכן אין פלא לשטויות שאתה כותב. קבל את המלצתי לגבי כמות כתיבתך או שתמשיך להביך את עצמך. ההחלטה כולה שלך.

תְּמָעֵט
מִעֵט, גוף שני עתיד
לא הרבה, פעל קצת; קימץ. "הוא מיעט בדיבורים." "הוא מיעט לשמור על קשר."

דקדוק ותחביר של מעט
1. בניין פיעל
2. שורש מע"ט

נטיות לְמָעֵט, מִעַטְתִּי, מִעַטְתָּ, מִעַטְתְּ, מִעֵט, מִעְטָה, מִעַטְנוּ, מִעַטְתֶּם, מִעַטְתֶּן, מִעְטוּ, מְמָעֵט, מְמָעֶטֶת, מְמַעְטִים, מְמַעְטוֹת, אֲמָעֵט, תְּמָעֵט, תְּמַעְטִי, יְמָעֵט, תְּמָעֵט, נְמָעֵט,

דיברגנט חדש

Well-known member
חחחחח נו, אז גם את השפה העברית אתה רק שומע ולא מבין. כבוד.
שמע נא ידידי היקר בכדי להתחזות דרושה אינטלגנציה ברמה מסויימת .במילים אחרות דרוש IQ בעל שלוש ספרות. לך לצערך אין את זה.
ההבנה שלך במתמטיקה כנראה זהה להבנתך בלשון ודקדוק ולכן אין פלא לשטויות שאתה כותב. קבל את המלצתי לגבי כמות כתיבתך או שתמשיך להביך את עצמך. ההחלטה כולה שלך.

תְּמָעֵט
מִעֵט, גוף שני עתיד
לא הרבה, פעל קצת; קימץ. "הוא מיעט בדיבורים." "הוא מיעט לשמור על קשר."

דקדוק ותחביר של מעט
1. בניין פיעל
2. שורש מע"ט

נטיות לְמָעֵט, מִעַטְתִּי, מִעַטְתָּ, מִעַטְתְּ, מִעֵט, מִעְטָה, מִעַטְנוּ, מִעַטְתֶּם, מִעַטְתֶּן, מִעְטוּ, מְמָעֵט, מְמָעֶטֶת, מְמַעְטִים, מְמַעְטוֹת, אֲמָעֵט, תְּמָעֵט, תְּמַעְטִי, יְמָעֵט, תְּמָעֵט, נְמָעֵט,
רק שכסיל כמוך, לא מבין את ההבדל בין כתיב מלא לכתיב חסר.
תמשיך להביש את עצמך, אולי תגיע לרמה של חצי גאון.

SupermanZW

Well-known member
רק שכסיל כמוך, לא מבין את ההבדל בין כתיב מלא לכתיב חסר.
תמשיך להביש את עצמך, אולי תגיע לרמה של חצי גאון.
האמת ששניכם כבר עשיתם מעצמכם צחוק בתת השרשור הזה ולאחר שלא הצלחתם להסביר האחד לשני את טענותיכם המתימטיות התחלתם לנסות לקטול זה את זה על שגיאות בעברית, שמן הסתם אין קשר ביניהן לבין טענותיכם המתימטיות. העצוב הוא שבכך משפיל כל אחד מכם את עצמו יותר מאשר את בן שיחו.

דיברגנט חדש

Well-known member
האמת ששניכם כבר עשיתם מעצמכם צחוק בתת השרשור הזה ולאחר שלא הצלחתם להסביר האחד לשני את טענותיכם המתימטיות התחלתם לנסות לקטול זה את זה על שגיאות בעברית, שמן הסתם אין קשר ביניהן לבין טענותיכם המתימטיות. העצוב הוא שבכך משפיל כל אחד מכם את עצמו יותר מאשר את בן שיחו.
מודה באשמה, הוא הצליח לגרום לי לרדת לרמתו כמו טרול מצוי אך לא רצוי ותאמין לי זה היה קשה.

SupermanZW

Well-known member
50% מתושבי סטוקהולם כבר מחוסנים

זה אומר (בהתאם לכתבות קודמות) שבגלל שהנתון הכללי בשבדיה נמוך ב5% בקירוב מהנתון בסטוקהולם שכ45% מתושבי שבדיה מחוסנים נגד קורונה. עוד 3 שבועות בקירוב תגיע שבדיה לרף התחתון של חיסון העדר - 60%.

דיברגנט חדש

Well-known member
50% מתושבי סטוקהולם כבר מחוסנים

זה אומר (בהתאם לכתבות קודמות) שבגלל שהנתון הכללי בשבדיה נמוך ב5% בקירוב מהנתון בסטוקהולם שכ45% מתושבי שבדיה מחוסנים נגד קורונה. עוד 3 שבועות בקירוב תגיע שבדיה לרף התחתון של חיסון העדר - 60%.
בשביל לקבוע דבר כזה, הם צריכים לבדוק נוגדנים לאלו שהחלימו לפני חצי שנה ואני מניח שהם לא עשו את זה, כך שהנתון הזה חסר משמעות.

SupermanZW

Well-known member
בשביל לקבוע דבר כזה, הם צריכים לבדוק נוגדנים לאלו שהחלימו לפני חצי שנה ואני מניח שהם לא עשו את זה, כך שהנתון הזה חסר משמעות.
זה לא מנע ממך להציג מאמר הטוען שמחצית מהמחלימים מקורונה נזקקים לנוגדי קרישה במשך חודשים עד שנים לאחר החלמתם! שנים!!! כאשר עוד לא עברו חמישה חודשים מתחילת המגפה!!! לכן, מכיוון שלא לך ולא לאף אחד כאן יש בעיה להציג ספקולציות כאילו הן עובדות וסקר עם 20 משתתפים בלבד כאילו הוא מחקר מדעי כדי להעביר מסר, אני אלחם באותו אופן עד שאחד משני דברים יקרו, או שאני אותש או שהאחרים יותשו. אני לא יודע מה תהיה התוצאה הסופית, אבל אני יודע שנכון לעכשיו אני רחוק מאוד מלהיות מותש. המסרים שלכם לא יותר חשובים משלי ואני אלחם בכל דרך שאמצא לנכון בהפצת פחד ולא אבוש להודות שאני מונע מאידיאולוגיה! פחד הוא אמצעי לשליטה ולשלילת חירויות ולכן אני מתכוון להלחם בזריעת פחד ככל יכולתי!

דיברגנט חדש

Well-known member
בשביל לבדוק נוגדנים של אלו שהחלימו בתחילת הגל הראשון, זה תהליך פשוט, כולה לעשות בדיקה סרולוגית ולראות, אם נשארו נוגדנים או הם דעכו עד שבכלל לא קיימים עוד.
המלצה שלי, לבדוק לאלו שבדקו להם בתחילת הגל הראשון מיד לאחר החלמתם והשוות למה שיתקבל היום לאחר מס' חודשים.

משתפרת1

Well-known member
בשביל לבדוק נוגדנים של אלו שהחלימו בתחילת הגל הראשון, זה תהליך פשוט, כולה לעשות בדיקה סרולוגית ולראות, אם נשארו נוגדנים או הם דעכו עד שבכלל לא קיימים עוד.
המלצה שלי, לבדוק לאלו שבדקו להם בתחילת הגל הראשון מיד לאחר החלמתם והשוות למה שיתקבל היום לאחר מס' חודשים.
רק להשכלה כללית
חיסון אין משמעו בהכרח המצאות נוגדנים בדם. ככל שעובר זמן מהחשיפה לגורם החיסון רמת הנוגדנים יורדת, מה שחשוב הוא שנשארים תאי זכרון. בחשיפה חוזרת אותם תאים מתרבים ומפרישים נוגדנים חדשים. לכן בדיקה סרולוגית פשוטה יכולה לא לזהות את כמויות הקורט שנשארו מהתחסנות ישנה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה