ברוכים הבאים לפורום תפוז החדש.

• פותח הנושא Admin
  • פורסם בתאריך

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ניסיון לשלוח משהו עם |ספוילר| למשהו
עכשיו אתם יודעים איך אני נראה
צפה בקובץ המצורף 56

אבל האם זה עובד?
מה לגבי זה?

והאם יש גיפים?

צפה בקובץ המצורף 57

🎭
יש הרבה מאוד אייקונים
ואפשר לעשות דברים מגניבים כמו...
לכתוב גדול
לכתוב קטן
לכתוב ולהחליט שזה לא ראוי
לכתוב סתם בפונט אחר
ולא תאמינו אבל אפילו בבולד
כן כן :)
:coffee:👅

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ביום הראשון ברא את האינטרנט
ניק, ביום השני

סתם רוצה לראות איך זה נראה
ובואו נבדוק גם טבלה
עמודה שלישיתעמודה ב'עמודה 1
כל מיני דברים
ועוד כל מיני

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
למה אתה מתכוון? כיצד יכלתי לשמור אותם? ואיך אני מייצר חדשים?
כדי לשמור אותם תצטרך להמתין לכך שהמערכת הישנה תעלה שוב לאויר ואני מאמין/מקווה שזה עוד יקרה.
פתח לך שם הודעה ותכניס בה את כל האיקונים שאתה רוצה לשמר ואחרי שאתה מקבע אותה תוריד אליך למחשב את האיקונים אחד אחד לקבצי GIF עם שם שיזכיר לך מה זה כמו למשל אלה shit.gif כן.gif בהצלחה.gif .

אח"כ אם תרצה ואם אתה יודע לעבוד עם תוכנות גרפיות תוכל לייצר לך כמה כאלה שתרצה. כמו למשל אלו סחתיין.gif שוכראן.gif .

אגב תוך כדי כתיבה שמתי לב שכל איקון כזה ניתן גם להפוך ללינק וכן לשנות את גודלו, בקיצור חגיגה.

arseny92

Well-known member
מנהל
כדי לשמור אותם תצטרך להמתין לכך שהמערכת הישנה תעלה שוב לאויר ואני מאמין/מקווה שזה עוד יקרה.
פתח לך שם הודעה ותכניס בה את כל האיקונים שאתה רוצה לשמר ואחרי שאתה מקבע אותה תוריד אליך למחשב את האיקונים אחד אחד לקבצי GIF עם שם שיזכיר לך מה זה כמו למשל אלה צפה בקובץ המצורף 70 צפה בקובץ המצורף 71 צפה בקובץ המצורף 72 .

אח"כ אם תרצה ואם אתה יודע לעבוד עם תוכנות גרפיות תוכל לייצר לך כמה כאלה שתרצה. כמו למשל אלו צפה בקובץ המצורף 73 צפה בקובץ המצורף 74 .

אגב תוך כדי כתיבה שמתי לב שכל איקון כזה ניתן גם להפוך ללינק וכן לשנות את גודלו, בקיצור חגיגה.
שים לב שאופן שימוש כזה מעלה את התמונה כקובץ מצורף להודעה בכל פעם מחדש ולכן יש להשתמש בקישור אל מקור התמונה בתוך [img][/img] כי לא נראה שהם ימחקו מאחר וכל הסמיילים הישנים מוצגים בהודעות הישנות

מילי08

Well-known member
פתח לך שם הודעה ותכניס בה את כל האיקונים שאתה רוצה לשמר ואחרי שאתה מקבע אותה תוריד אליך למחשב את האיקונים אחד אחד לקבצי GIF עם שם שיזכיר לך מה זה כמו למשל אלה צפה בקובץ המצורף 70 צפה בקובץ המצורף 71 צפה בקובץ המצורף 72 .

אח"כ אם תרצה ואם אתה יודע לעבוד עם תוכנות גרפיות תוכל לייצר לך כמה כאלה שתרצה. כמו למשל אלו צפה בקובץ המצורף 73 צפה בקובץ המצורף 74 .

מגניב, הולכת לנסות

טוני החתול

Well-known member
מנהל
עוד משהו ממש טוב זה שיש שומר טיוטות
זה אומר שאם אני שומר את הטיוטה אז זה ישאר לי אפילו אם הדפדפן יסגר

טוב, אני עם דוגמן עירום שלקחתי מטמבלר ז"ל לפני שהם צינזרו את עצמם והפכו לחסודים.

איפה כולם אגב?

Lhuna3

Well-known member
עושה פה גם נסיונות

מה זה toggle bb code ? לא נראה שזה עושה משהו.

טקסט מוסתר

אם הוא כן עבד אז רואים את זה

גיף לניחום עצמי על הדבר הזה:
spikewhat.gif

טקסט צבוע

שטויות של גופנים
טוב הבנתי. רק ששום דבר מזה לא מפצה על הפורמט :-(

arseny92

Well-known member
מנהל
עושה פה גם נסיונות

מה זה toggle bb code ? לא נראה שזה עושה משהו.

טקסט מוסתר

אם הוא כן עבד אז רואים את זה

גיף לניחום עצמי על הדבר הזה:
צפה בקובץ המצורף 84

טקסט צבוע

שטויות של גופנים
טוב הבנתי. רק ששום דבר מזה לא מפצה על הפורמט :-(
toggle bb code מעבר בין תצוגת כתיבת הודעה ויזואלית לבין כתיבת הודעה בתצוגת קוד אשר מעצב את הכל ומאפשר לכתוב צירופי עיצוב מסובכים יותר (מה שלא ניתן בקלות לבצע ויזואלית) אם בקיאים בתחביר, בערך כמו כתיבת דף html או כל שפת עיצוב אחרת

למעלה