בעיות שנתקלים בהן באתר החדש

didalf

Well-known member
הצלחת להכנס, זה גם משהו.
יאיי🤓
ויש לך אפילו נחש חמוד בחתימה.

לגבי הסיבה שזה לא נותן לך לכתוב בשרשור התפקדות:
מה שהיה לי לפחות זה שבכלל לא הצלחתי להכנס אליו ברגע שהוא הפך להיות כביכול שני עמודים.
הקטע הוא שכשנכנסתי אליו אז בסוף הכתובת של האתר הופיע הדבר הזה: page-2#post-1657674
אז כשמחקתי את זה אז יכלתי להכנס (ובכלל בכל היה בדף אחד)

תנסי את זה
טוב חייבים לתקן את התקלה המטומטמת הזאת
בדקתי אם האתר עובד בטלפון אבל בשורת כתובת בדפדפן של הטלפון אני לא מצליחה למחוק את החלק המיותר
נראה אם לפחות הוא תופס עכשיו אימוגי🤬

טוני החתול

Well-known member
מנהל
יאיי
ושמתי גיף בחתימה שלי

מה אתם אומרים, שאני אנסה שוב את תיבת הספוילר?
עושה רושם שפרק הבא יהיה חשוב

B R A Y E R

New member
מנהל
יאיי
ושמתי גיף בחתימה שלי

מה אתם אומרים, שאני אנסה שוב את תיבת הספוילר?
עושה רושם שפרק הבא יהיה חשוב
יש כאן עוד דרך לפרסם ספוילר
ככה:
ספוילר ספוילר ספוילר, זה נראה פחות ברור מהסימון הכחול הזה אבל זה לפחות מסתיר

טוני החתול

Well-known member
מנהל
יש כאן עוד דרך לפרסם ספוילר
ככה:
ספוילר ספוילר ספוילר, זה נראה פחות ברור מהסימון הכחול הזה אבל זה לפחות מסתיר
כן, אני מודע לזה (בדיוק עשיתי ניסוי בעניין ועוד בלי שראיתי את מה שכתבת.
היתרון בתיבה נראה לי שאפשר לשים גם תמונות ודברים נוספים.
וגם אפשר לסמן באופן מאוד ברור למה זה ספוילר.
אני מניח שזה יספק לבנתיים.

הממממ...
פתאום אני תוהה מה יקרה אם אני אשים תמונה בתוך האזור של הטשטוש.
ננסה

נניח תמונה מספליירת
Corona funny 04.jpg

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כן, אני מודע לזה (בדיוק עשיתי ניסוי בעניין ועוד בלי שראיתי את מה שכתבת.
היתרון בתיבה נראה לי שאפשר לשים גם תמונות ודברים נוספים.
וגם אפשר לסמן באופן מאוד ברור למה זה ספוילר.
אני מניח שזה יספק לבנתיים.

הממממ...
פתאום אני תוהה מה יקרה אם אני אשים תמונה בתוך האזור של הטשטוש.
ננסה

נניח תמונה מספליירת
צפה בקובץ המצורף 105
זה מה שהנחתי - הטשטוש לא מסתיר תמונה
זה דבר מאוד משמעותי

Lhuna3

Well-known member
אמור להיפתח התוכן של הספוילר

ויש מישהו שזה עובד אצלו?

ויש לי שאלה שמקווה שזה בסדר לשאול: אני רואה שאתה עונה פה על הרבה שאלות טכניות. אתה עובד בתפוז? (מבטיחה לא לצלוב אותך גם אם התשובה חיובית, רק לנסות לקבל קצת מידע אם יש סיכוי שדברים מסוימים ישתנו פה ויש טעם לחכות או שלברוח כבר עכשיו)

arseny92

Well-known member
מנהל
ויש מישהו שזה עובד אצלו?

ויש לי שאלה שמקווה שזה בסדר לשאול: אני רואה שאתה עונה פה על הרבה שאלות טכניות. אתה עובד בתפוז? (מבטיחה לא לצלוב אותך גם אם התשובה חיובית, רק לנסות לקבל קצת מידע אם יש סיכוי שדברים מסוימים ישתנו פה ויש טעם לחכות או שלברוח כבר עכשיו)
כרגע אין, אבל כל הקודים פועלים תקין בהודעות הפרטיות (המסרים החדשים), ורק בגלל שהתצוגה שם אינה עצית אלא מאפשרת הצגת הציטוטים של ההודעות

אני עונה על הרבה שאלות טכניות כי אני מכיר את הפלטפורמה אשר תפוז רכשו עבור הפורומים החדשים, בין השאר כי בעבר ניהלתי אתר מבוסס מערכת זו ולכן יודע מה אפשר לצפות ממנה ומה לא - זו אינה המצאת אופניים תפוזית
כפי שנכתב כאן, תווית "מנהל" רק אומרת שהמשתמש הוא מנהל איפה שהוא בפורומים, ולא בהכרח הפורום שבו ההודעה נמצאת. אני מנהל את תחבורה ציבורית (הפורום הישן).

Lhuna3

Well-known member
כרגע אין, אבל כל הקודים פועלים תקין בהודעות הפרטיות (המסרים החדשים)

אני עונה על הרבה שאלות טכניות כי אני מכיר את הפלטפורמה אשר תפוז רכשו עבור הפורומים החדשים, בין השאר כי בעבר ניהלתי אתר מבוסס מערכת זו ולכן יודע מה אפשר לצפות ממנה ומה לא - זו אינה המצאת אופניים תפוזית
כפי שנכתב כאן, תווית "מנהל" רק אומרת שהמשתמש הוא מנהל איפה שהוא בפורומים, ולא בהכרח הפורום שבו ההודעה נמצאת. אני מנהל את תחבורה ציבורית (הפורום הישן).
כן, זה היה ברור שהם רכשו מערכת קיימת, כי היא בפורמט של המון מערכות קיימות. לצערנו זה פורמט ממש גרוע :-(
אני גם יודעת מה אומרת התווית מנהל :) רק בגלל התשובות שלך חשבתי שיש מצב שאתה גם עובד אצלם.
תודה על המענה.

dilia snake

Well-known member
איך התגעגעתי לחתימה ושמתי שם את הנחש שלי וציטוט מתוך ספר של ברנדון סנדרסון 🤦‍♀️ .
😝

didalf

Well-known member
עוד משהו בעייתי - למה אין חזרה לעמןד הראשי של הפורום מתוך השרשור?
שתפוז לפחות ישלמו לנו על ה qa חינם הזה😞

אני דווקא בסדר עם המערכת הזו. ייקח זמן עד שכל הבאגים יתוקנו (אם בכלל.) אבל לפחות תפוז (לא יודע אם לקרוא להם תפוז....) נותן לנו לכתוב כאן.

dilia snake

Well-known member
הפורמט הזה לא נוח בטירוף ונמאס לי מהקטע שצריך למחוק חלק מהכתובת של האתר כדי להיכנס לשרשורים מסוימים:mad:.

למעלה